AGRO KULTURE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Holboca, Comuna Holboca, înmatriculată la 5 februarie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- AGRO KULTURE S.R.L.
- CUI
- 40568426
- Nr. înmatriculare
- J22/648/2019
- EUID
- ROONRC.J22/648/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 februarie 2019
Sediu social
- Adresă
- LICEULUI, nr. 45, et. 1, nr. cadastral 1729-C1, biroul 1, Sat Holboca, Comuna Holboca, Iași
- Localitate
- Sat Holboca, Comuna Holboca, Iași
- Cod poștal
- 707250
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 4 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 4 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.02.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZAPAN LIVIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 0 | 1.538 lei | 957.215 lei | -955.677 lei |
| 2023 | 0 lei | -6.042 lei | 0 | 3.821 lei | 959.498 lei | -955.677 lei |
| 2022 | 0 lei | -26.732 lei | 1 | 3.863 lei | 953.498 lei | -949.635 lei |
| 2021 | 0 lei | -152.270 lei | 1 | 4.484 lei | 927.387 lei | -922.903 lei |
| 2020 | 95.051 lei | 1.460.363 lei | 1 | 111.240 lei | 859.750 lei | -748.510 lei |
| 2019 | 1.401.735 lei | -2.209.073 lei | 1 | 339.012 lei | 2.547.885 lei | -2.208.873 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.538 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 1.537 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 957.215 lei
- Capitaluri
- -955.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.042 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.042 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.042 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 3.821 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.829 lei
- Casa și conturi la bănci
- -8 lei
- Datorii
- 959.498 lei
- Capitaluri
- -955.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 26.732 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.732 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.732 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 3.863 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.829 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34 lei
- Datorii
- 953.498 lei
- Capitaluri
- -949.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 744 lei
- Cheltuieli totale
- 153.014 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 152.270 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 152.270 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.484 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 3.749 lei
- Casa și conturi la bănci
- 735 lei
- Datorii
- 927.387 lei
- Capitaluri
- -922.903 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 95.051 lei
- Venituri totale
- 2.450.717 lei
- Cheltuieli totale
- 966.532 lei
- Profit brut
- 1.484.185 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.460.363 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 111.240 lei
- Stocuri
- 57.211 lei
- Creanțe
- 53.940 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89 lei
- Datorii
- 859.750 lei
- Capitaluri
- -748.510 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.401.735 lei
- Venituri totale
- 1.401.735 lei
- Cheltuieli totale
- 3.572.006 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.170.271 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.209.073 lei
- Active imobilizate
- 53 lei
- Active circulante
- 338.959 lei
- Stocuri
- 41.708 lei
- Creanțe
- 297.245 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6 lei
- Datorii
- 2.547.885 lei
- Capitaluri
- -2.208.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului