AGRO GLIA DATOM PRODUCTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Amara, Comuna Balta Albă, înmatriculată la 27 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AGRO GLIA DATOM PRODUCTS S.R.L.
- CUI
- 46911220
- Nr. înmatriculare
- J2022001317103
- EUID
- ROONRC.J2022001317103
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Dreptății, nr. 3, Sat Amara, Comuna Balta Albă, Buzău
- Localitate
- Sat Amara, Comuna Balta Albă, Buzău
- Cod poștal
- 127016
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TOMA DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 10 din 22 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0113, județul Buzău, peste 59% dintre firmele clasei. Locul 5.034 din 10.304 în tot județul, și locul 3.834 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 236.303 lei | 28.064 lei | 1 | 117.630 lei | 10.845 lei | 106.785 lei |
| 2024 | 230.791 lei | 76.218 lei | 2 | 176.180 lei | 15.711 lei | 160.469 lei |
| 2023 | 215.221 lei | 104.703 lei | 1 | 110.339 lei | 5.436 lei | 104.903 lei |
| 2022 | 6.510 lei | -505 lei | 1 | 6.373 lei | 6.678 lei | -305 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 236.303 lei
- Venituri totale
- 230.422 lei
- Cheltuieli totale
- 200.369 lei
- Profit brut
- 30.053 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.064 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.682 lei
- Active circulante
- 83.948 lei
- Stocuri
- 24.722 lei
- Creanțe
- 8.950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.276 lei
- Datorii
- 10.845 lei
- Capitaluri
- 106.785 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 230.791 lei
- Venituri totale
- 257.728 lei
- Cheltuieli totale
- 179.247 lei
- Profit brut
- 78.481 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.218 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.686 lei
- Active circulante
- 157.494 lei
- Stocuri
- 34.926 lei
- Creanțe
- 5.205 lei
- Casa și conturi la bănci
- 117.363 lei
- Datorii
- 15.711 lei
- Capitaluri
- 160.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 215.221 lei
- Venituri totale
- 215.754 lei
- Cheltuieli totale
- 108.941 lei
- Profit brut
- 106.813 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 104.703 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.806 lei
- Active circulante
- 96.533 lei
- Stocuri
- 1.894 lei
- Creanțe
- 4.888 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.751 lei
- Datorii
- 5.436 lei
- Capitaluri
- 104.903 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului