AGRICOL IULIA & BOGDAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Viișoara, Comuna Viișoara, înmatriculată la 25 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- AGRICOL IULIA & BOGDAN S.R.L.
- CUI
- 43989039
- Nr. înmatriculare
- J34/259/2021
- EUID
- ROONRC.J34/259/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- Magnoliei, nr. 24, Sat Viișoara, Comuna Viișoara, Teleorman
- Localitate
- Sat Viișoara, Comuna Viișoara, Teleorman
- Cod poștal
- 147435
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DAMIAN IULIANA-CRISTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 441 din 539 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0111, județul Teleorman, peste 18% dintre firmele clasei. Locul 3.192 din 6.141 în tot județul, și locul 2.245 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 85%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 228.926 lei | 36 lei | 1 | 206.174 lei | 28.034 lei | 144.984 lei |
| 2024 | 123.659 lei | 6.347 lei | 1 | 378.496 lei | 97.916 lei | 144.948 lei |
| 2023 | 139.302 lei | 20.114 lei | 1 | 494.125 lei | 117.415 lei | 138.602 lei |
| 2022 | 232.500 lei | 50.657 lei | 1 | 916.108 lei | 457.036 lei | 118.488 lei |
| 2021 | 145.054 lei | 67.631 lei | — | 93.429 lei | 25.598 lei | 67.831 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 228.926 lei
- Venituri totale
- 247.021 lei
- Cheltuieli totale
- 244.866 lei
- Profit brut
- 2.155 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 107.053 lei
- Active circulante
- 99.121 lei
- Stocuri
- 46.244 lei
- Creanțe
- 37.776 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.101 lei
- Datorii
- 28.034 lei
- Capitaluri
- 144.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.659 lei
- Venituri totale
- 314.461 lei
- Cheltuieli totale
- 307.505 lei
- Profit brut
- 6.956 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.347 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 207.372 lei
- Active circulante
- 171.124 lei
- Stocuri
- 130.374 lei
- Creanțe
- 32.813 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.937 lei
- Datorii
- 97.916 lei
- Capitaluri
- 144.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.302 lei
- Venituri totale
- 305.023 lei
- Cheltuieli totale
- 284.058 lei
- Profit brut
- 20.965 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 20.114 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 345.102 lei
- Active circulante
- 149.023 lei
- Stocuri
- 79.335 lei
- Creanțe
- 15.378 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.310 lei
- Datorii
- 117.415 lei
- Capitaluri
- 138.602 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 0119 · Cultivarea altor plante din culturi nepermanente (CAEN Rev.2)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului