AGR TRANS-SPEED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Maieru, Comuna Maieru, înmatriculată la 27 august 2024.
Identitate
- Denumire legală
- AGR TRANS-SPEED S.R.L.
- CUI
- 50478665
- Nr. înmatriculare
- J2024018465006
- EUID
- ROONRC.J2024018465006
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 august 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 81, Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistrița-Năsăud
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.08.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BONTAȘ GINA — administrator
- ZĂGREAN IOAN-VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 356 din 672 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Bistrița-Năsăud, peste 47% dintre firmele clasei. Locul 2.902 din 9.250 în tot județul, și locul 7.160 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 284%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 450.950 lei | 1.890 lei | 0 | 228.702 lei | 225.897 lei | 2.805 lei |
| 2024 | 117.454 lei | 715 lei | 0 | 261.451 lei | 260.536 lei | 915 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 450.950 lei
- Venituri totale
- 500.470 lei
- Cheltuieli totale
- 497.774 lei
- Profit brut
- 2.696 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.890 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162.375 lei
- Active circulante
- 66.327 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 17.416 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.911 lei
- Datorii
- 225.897 lei
- Capitaluri
- 2.805 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 117.454 lei
- Venituri totale
- 117.780 lei
- Cheltuieli totale
- 116.929 lei
- Profit brut
- 851 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 715 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 186.948 lei
- Active circulante
- 74.503 lei
- Stocuri
- 5.251 lei
- Creanțe
- 44.829 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.423 lei
- Datorii
- 260.536 lei
- Capitaluri
- 915 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5222 · Activități de servicii anexe transportului pe apă (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului