AG CONFORT AMBIENTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 13 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- AG CONFORT AMBIENTAL S.R.L.
- CUI
- 39868993
- Nr. înmatriculare
- J40/13109/2018
- EUID
- ROONRC.J40/13109/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- ANTIAERIANĂ, nr. 6A41, et. 1, CASA NR. 35-L, CAMERA 2, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 27 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- UŢĂ CĂTĂLIN-FLORIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -283 lei | — | 1.741 lei | 130.905 lei | -129.164 lei |
| 2024 | 187.843 lei | 13.373 lei | — | 1.976 lei | 130.857 lei | -128.881 lei |
| 2023 | — | -752 lei | — | 29.271 lei | 171.524 lei | -142.253 lei |
| 2022 | 7.955 lei | -82.190 lei | — | 293 lei | 141.794 lei | -141.501 lei |
| 2021 | 205.578 lei | -59.511 lei | 1 | 117.003 lei | 176.314 lei | -59.311 lei |
| 2020 | — | -1.316 lei | — | 384 lei | 1.500 lei | -1.116 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 283 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 283 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 283 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.741 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 164 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.577 lei
- Datorii
- 130.905 lei
- Capitaluri
- -129.164 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 187.843 lei
- Venituri totale
- 187.843 lei
- Cheltuieli totale
- 171.923 lei
- Profit brut
- 15.920 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.373 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.976 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.976 lei
- Datorii
- 130.857 lei
- Capitaluri
- -128.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 752 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 752 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 752 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 29.271 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 143 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.128 lei
- Datorii
- 171.524 lei
- Capitaluri
- -142.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Reactivată fiscal de ANAF
2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului