AERO 9000 QMS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 14 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AERO 9000 QMS S.R.L.
- CUI
- 47021220
- Nr. înmatriculare
- J8/3302/2022
- EUID
- ROONRC.J8/3302/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- FĂGETULUI, nr. 7, CAMERA 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500035
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CLUJESCU MARINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 309 din 689 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7112, județul Brașov, peste 55% dintre firmele clasei. Locul 12.000 din 25.588 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249.394 lei | 154.862 lei | — | 237.482 lei | 82.380 lei | 155.102 lei |
| 2024 | 243.686 lei | 171.988 lei | — | 267.280 lei | 95.052 lei | 172.228 lei |
| 2023 | 258.287 lei | 165.908 lei | — | 265.186 lei | 66.850 lei | 198.336 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 249.394 lei
- Venituri totale
- 249.482 lei
- Cheltuieli totale
- 64.624 lei
- Profit brut
- 184.858 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 154.862 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.367 lei
- Active circulante
- 235.115 lei
- Stocuri
- 35 lei
- Creanțe
- 195.088 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.992 lei
- Datorii
- 82.380 lei
- Capitaluri
- 155.102 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.686 lei
- Venituri totale
- 243.860 lei
- Cheltuieli totale
- 38.820 lei
- Profit brut
- 205.040 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 171.988 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.550 lei
- Active circulante
- 263.730 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 169.285 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.445 lei
- Datorii
- 95.052 lei
- Capitaluri
- 172.228 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 258.287 lei
- Venituri totale
- 258.798 lei
- Cheltuieli totale
- 61.082 lei
- Profit brut
- 197.716 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 165.908 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 265.186 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 166.210 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.976 lei
- Datorii
- 66.850 lei
- Capitaluri
- 198.336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului