AELITA CONCEPT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Spătaru, Comuna Costești, înmatriculată la 28 mai 2024.
Identitate
- Denumire legală
- AELITA CONCEPT S.R.L.
- CUI
- 50142850
- Nr. înmatriculare
- J2024000606105
- EUID
- ROONRC.J2024000606105
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 mai 2024
Sediu social
- Adresă
- SPĂTARU, nr. 290, biroul 01, Sat Spătaru, Comuna Costești, Buzău
- Localitate
- Sat Spătaru, Comuna Costești, Buzău
- Cod poștal
- 127206
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- mandat administratori expirat (cod 2065, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.05.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ROȘIORU ANICA-ANIȘOARA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 64 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Buzău, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 2.757 din 10.304 în tot județul, și locul 3.834 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 646.726 lei | 144.538 lei | 1 | 351.109 lei | 17.833 lei | 333.276 lei |
| 2024 | 539.844 lei | 188.537 lei | — | 244.299 lei | 55.562 lei | 188.737 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 646.726 lei
- Venituri totale
- 646.726 lei
- Cheltuieli totale
- 482.786 lei
- Profit brut
- 163.940 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 144.538 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 351.109 lei
- Stocuri
- 89.791 lei
- Creanțe
- 261.269 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49 lei
- Datorii
- 17.833 lei
- Capitaluri
- 333.276 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 539.844 lei
- Venituri totale
- 539.844 lei
- Cheltuieli totale
- 335.112 lei
- Profit brut
- 204.732 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 188.537 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 244.299 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 209.788 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.511 lei
- Datorii
- 55.562 lei
- Capitaluri
- 188.737 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- mandat administratori expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului