ADY LEVAI LRI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Parța, Comuna Parța, înmatriculată la 16 februarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- ADY LEVAI LRI S.R.L.
- CUI
- 49610265
- Nr. înmatriculare
- J2024000681355
- EUID
- ROONRC.J2024000681355
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 februarie 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 6, Sat Parța, Comuna Parța, Timiș
- Localitate
- Sat Parța, Comuna Parța, Timiș
- Cod poștal
- 307396
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.02.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- LEVAI VALENTINA- ANCA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 154 din 232 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1071, județul Timiș, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 16.089 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 94%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 221.956 lei | 60.696 lei | — | 154.737 lei | 72.540 lei | 82.197 lei |
| 2024 | 114.182 lei | 21.301 lei | 1 | 35.740 lei | 14.239 lei | 21.501 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 221.956 lei
- Venituri totale
- 440.251 lei
- Cheltuieli totale
- 369.251 lei
- Profit brut
- 71.000 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.696 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.933 lei
- Active circulante
- 146.804 lei
- Stocuri
- 108 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 146.696 lei
- Datorii
- 72.540 lei
- Capitaluri
- 82.197 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.182 lei
- Venituri totale
- 114.182 lei
- Cheltuieli totale
- 88.733 lei
- Profit brut
- 25.449 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.301 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 167 lei
- Active circulante
- 35.573 lei
- Stocuri
- 559 lei
- Creanțe
- 500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.514 lei
- Datorii
- 14.239 lei
- Capitaluri
- 21.501 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1073 · Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.3)
- 9321 · Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
- 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului