ADNA CLEVER HOUSE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Chirpăr, Comuna Chirpăr, înmatriculată la 14 aprilie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ADNA CLEVER HOUSE S.R.L.
- CUI
- 45962803
- Nr. înmatriculare
- J32/752/2022
- EUID
- ROONRC.J32/752/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 aprilie 2022
Sediu social
- Adresă
- 33, nr. 433, Sat Chirpăr, Comuna Chirpăr, Sibiu
- Localitate
- Sat Chirpăr, Comuna Chirpăr, Sibiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.04.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BÎRCEA ALEXANDRA TEODORA — administrator
- BÎRCEA DAN ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 206 din 520 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, județul Sibiu, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 6.124 din 15.771 în tot județul, și locul 2.963 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 49%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 354.462 lei | -178.516 lei | 3 | 72.286 lei | 167.927 lei | -95.641 lei |
| 2024 | 694.035 lei | -91.672 lei | 4 | 196.218 lei | 113.800 lei | 82.418 lei |
| 2023 | 1.013.586 lei | 22.614 lei | 3 | 249.075 lei | 74.983 lei | 174.092 lei |
| 2022 | 156.116 lei | 151.278 lei | — | 157.067 lei | 5.589 lei | 151.478 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 354.462 lei
- Venituri totale
- 354.462 lei
- Cheltuieli totale
- 532.978 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 178.516 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 178.516 lei
- Active imobilizate
- 31.845 lei
- Active circulante
- 40.441 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.362 lei
- Casa și conturi la bănci
- 79 lei
- Datorii
- 167.927 lei
- Capitaluri
- -95.641 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 694.035 lei
- Venituri totale
- 694.039 lei
- Cheltuieli totale
- 785.711 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 91.672 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 91.672 lei
- Active imobilizate
- 133.980 lei
- Active circulante
- 62.238 lei
- Stocuri
- 7.760 lei
- Creanțe
- 9.004 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.474 lei
- Datorii
- 113.800 lei
- Capitaluri
- 82.418 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.013.586 lei
- Venituri totale
- 1.013.635 lei
- Cheltuieli totale
- 987.461 lei
- Profit brut
- 26.174 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.614 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 175.150 lei
- Active circulante
- 73.925 lei
- Stocuri
- 21.037 lei
- Creanțe
- 49.080 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.808 lei
- Datorii
- 74.983 lei
- Capitaluri
- 174.092 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 156.116 lei
- Venituri totale
- 156.116 lei
- Cheltuieli totale
- 249 lei
- Profit brut
- 155.867 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 151.278 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 873 lei
- Active circulante
- 156.194 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 156.116 lei
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 5.589 lei
- Capitaluri
- 151.478 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului