ADN STONE GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 3 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ADN STONE GROUP S.R.L.
- CUI
- 41209846
- Nr. înmatriculare
- J22/2014/2019
- EUID
- ROONRC.J22/2014/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- GARABET IBRĂILEANU, nr. 8B, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 ian)
- Inactiv fiscal
- da (din 16 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEDEIANU ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Iași; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 77.402 lei | 34.458 lei | — | 678.585 lei | 125.096 lei | 553.489 lei |
| 2020 | 586.715 lei | 50.962 lei | 9 | 304.411 lei | 112.643 lei | 191.768 lei |
| 2019 | 256.442 lei | 140.606 lei | 3 | 228.335 lei | 87.529 lei | 140.806 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.402 lei
- Venituri totale
- 77.402 lei
- Cheltuieli totale
- 42.170 lei
- Profit brut
- 35.232 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 34.458 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 214 lei
- Active circulante
- 678.371 lei
- Stocuri
- 84.212 lei
- Creanțe
- 335.637 lei
- Casa și conturi la bănci
- 258.522 lei
- Datorii
- 125.096 lei
- Capitaluri
- 553.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 586.715 lei
- Venituri totale
- 586.834 lei
- Cheltuieli totale
- 529.903 lei
- Profit brut
- 56.931 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.962 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 214 lei
- Active circulante
- 304.197 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 118.569 lei
- Casa și conturi la bănci
- 185.628 lei
- Datorii
- 112.643 lei
- Capitaluri
- 191.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 256.442 lei
- Venituri totale
- 256.442 lei
- Cheltuieli totale
- 113.272 lei
- Profit brut
- 143.170 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 140.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 214 lei
- Active circulante
- 228.121 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 51.920 lei
- Casa și conturi la bănci
- 176.201 lei
- Datorii
- 87.529 lei
- Capitaluri
- 140.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 2370 · Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului