ADMATAX SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 10 februarie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- ADMATAX SRL
- CUI
- 28012609
- Nr. înmatriculare
- J12/236/2011
- EUID
- ROONRC.J12/236/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 februarie 2011
Sediu social
- Adresă
- TULCEA, nr. 6, bl. M1, sc. 2, et. 2, ap. 48, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400594
Contact
- Telefon
- 0742 897 354
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 13 ianuarie 2023. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 25 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.02.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PODAR PAUL GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2022.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -438 lei | — | 141.410 lei | 16.145 lei | 125.265 lei |
| 2021 | — | -40 lei | — | 141.848 lei | 16.185 lei | 125.663 lei |
| 2020 | 6.187 lei | -5.285 lei | 1 | 147.498 lei | 21.794 lei | 125.704 lei |
| 2019 | 77.792 lei | 42.272 lei | 1 | 201.985 lei | 70.996 lei | 130.989 lei |
| 2018 | 77.490 lei | 32.486 lei | 1 | 166.143 lei | 77.427 lei | 88.716 lei |
| 2017 | 91.450 lei | 47.701 lei | 1 | 70.724 lei | 14.493 lei | 56.231 lei |
| 2016 | 36.233 lei | 826 lei | 1 | 27.058 lei | 18.578 lei | 8.480 lei |
| 2015 | 17.812 lei | 3.690 lei | 1 | 28.998 lei | 21.344 lei | 7.654 lei |
| 2014 | 13.857 lei | 1.949 lei | 1 | 30.699 lei | 26.735 lei | 3.964 lei |
| 2013 | 35.067 lei | -8.153 lei | 1 | 2.565 lei | 551 lei | 2.014 lei |
| 2012 | 68.089 lei | 60 lei | 1 | 9.968 lei | 68 lei | 10.167 lei |
| 2011 | 41.532 lei | 9.907 lei | 2 | 12.103 lei | 1.996 lei | 10.107 lei |
Toți indicatorii
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 438 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 438 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 438 lei
- Active imobilizate
- 10.562 lei
- Active circulante
- 130.848 lei
- Stocuri
- 468 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 130.380 lei
- Datorii
- 16.145 lei
- Capitaluri
- 125.265 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 40 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40 lei
- Active imobilizate
- 10.562 lei
- Active circulante
- 131.286 lei
- Stocuri
- 468 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 130.818 lei
- Datorii
- 16.185 lei
- Capitaluri
- 125.663 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.187 lei
- Venituri totale
- 6.187 lei
- Cheltuieli totale
- 11.286 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.099 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.285 lei
- Active imobilizate
- 10.562 lei
- Active circulante
- 136.936 lei
- Stocuri
- 468 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 136.468 lei
- Datorii
- 21.794 lei
- Capitaluri
- 125.704 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.792 lei
- Venituri totale
- 77.792 lei
- Cheltuieli totale
- 33.186 lei
- Profit brut
- 44.606 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.272 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 69.404 lei
- Active circulante
- 132.581 lei
- Stocuri
- 618 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 131.963 lei
- Datorii
- 70.996 lei
- Capitaluri
- 130.989 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.490 lei
- Venituri totale
- 77.490 lei
- Cheltuieli totale
- 42.638 lei
- Profit brut
- 34.852 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.486 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 79.853 lei
- Active circulante
- 86.290 lei
- Stocuri
- 493 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 85.797 lei
- Datorii
- 77.427 lei
- Capitaluri
- 88.716 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 91.450 lei
- Venituri totale
- 91.450 lei
- Cheltuieli totale
- 41.062 lei
- Profit brut
- 50.388 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.701 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 16.520 lei
- Active circulante
- 54.204 lei
- Stocuri
- 493 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 53.711 lei
- Datorii
- 14.493 lei
- Capitaluri
- 56.231 lei
- Capital subscris vărsat
- 250 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 36.233 lei
- Venituri totale
- 36.233 lei
- Cheltuieli totale
- 34.320 lei
- Profit brut
- 1.913 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 826 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 19.270 lei
- Active circulante
- 7.788 lei
- Stocuri
- 468 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 7.320 lei
- Datorii
- 18.578 lei
- Capitaluri
- 8.480 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 17.812 lei
- Venituri totale
- 17.812 lei
- Cheltuieli totale
- 13.588 lei
- Profit brut
- 4.224 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.690 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 22.020 lei
- Active circulante
- 6.978 lei
- Stocuri
- 6.409 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 569 lei
- Datorii
- 21.344 lei
- Capitaluri
- 7.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.857 lei
- Venituri totale
- 13.857 lei
- Cheltuieli totale
- 11.036 lei
- Profit brut
- 2.821 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.949 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24.770 lei
- Active circulante
- 5.929 lei
- Stocuri
- 300 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.629 lei
- Datorii
- 26.735 lei
- Capitaluri
- 3.964 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 35.067 lei
- Venituri totale
- 35.067 lei
- Cheltuieli totale
- 41.562 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.495 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.153 lei
- Active imobilizate
- 1.000 lei
- Active circulante
- 1.565 lei
- Stocuri
- 240 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.325 lei
- Datorii
- 551 lei
- Capitaluri
- 2.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 68.089 lei
- Venituri totale
- 68.089 lei
- Cheltuieli totale
- 66.279 lei
- Profit brut
- 1.810 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.728 lei
- Active circulante
- 3.240 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.232 lei
- Datorii
- 68 lei
- Capitaluri
- 10.167 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 41.532 lei
- Venituri totale
- 41.534 lei
- Cheltuieli totale
- 29.737 lei
- Profit brut
- 11.797 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.907 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.728 lei
- Active circulante
- 5.375 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.375 lei
- Datorii
- 1.996 lei
- Capitaluri
- 10.107 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
Înregistrări mai vechi (1)
2011
- Înmatriculare la registrul comerțului