ADIFAN SANITARY INSTALL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, înmatriculată la 17 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ADIFAN SANITARY INSTALL S.R.L.
- CUI
- 41407649
- Nr. înmatriculare
- J10/993/2019
- EUID
- ROONRC.J10/993/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- BISERICII 1, nr. 11, Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău
- Localitate
- Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău
- Cod poștal
- 127325
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 16 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MILEA FLORIN-ADRIAN — administrator
- MILEA ŞTEFAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Buzău; ultimul an depus este 2023.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 168.523 lei | -28.953 lei | 1 | 157.116 lei | 88.991 lei | 68.125 lei |
| 2022 | 120.584 lei | 21.409 lei | 1 | 125.846 lei | 28.768 lei | 97.078 lei |
| 2021 | 138.723 lei | 56.315 lei | 1 | 106.446 lei | 30.777 lei | 75.669 lei |
| 2020 | 151.576 lei | 19.154 lei | 1 | 59.470 lei | 40.116 lei | 19.354 lei |
| 2019 | 3.795 lei | -9.045 lei | — | 2.511 lei | 11.356 lei | -8.845 lei |
Toți indicatorii
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.523 lei
- Venituri totale
- 168.523 lei
- Cheltuieli totale
- 195.791 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 27.268 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.953 lei
- Active imobilizate
- 33.705 lei
- Active circulante
- 123.411 lei
- Stocuri
- 9.621 lei
- Creanțe
- 66.389 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.401 lei
- Datorii
- 88.991 lei
- Capitaluri
- 68.125 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.584 lei
- Venituri totale
- 120.584 lei
- Cheltuieli totale
- 97.686 lei
- Profit brut
- 22.898 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.409 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 125.846 lei
- Stocuri
- 4.389 lei
- Creanțe
- 107.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.457 lei
- Datorii
- 28.768 lei
- Capitaluri
- 97.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 138.723 lei
- Venituri totale
- 138.723 lei
- Cheltuieli totale
- 81.021 lei
- Profit brut
- 57.702 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.315 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 106.446 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.926 lei
- Datorii
- 30.777 lei
- Capitaluri
- 75.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 151.576 lei
- Venituri totale
- 151.576 lei
- Cheltuieli totale
- 130.969 lei
- Profit brut
- 20.607 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.154 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.470 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 18.313 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.157 lei
- Datorii
- 40.116 lei
- Capitaluri
- 19.354 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.795 lei
- Venituri totale
- 3.795 lei
- Cheltuieli totale
- 12.726 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.931 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.045 lei
- Active imobilizate
- 465 lei
- Active circulante
- 2.046 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 933 lei
- Datorii
- 11.356 lei
- Capitaluri
- -8.845 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 6 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2022–2023) · valoare însumată de cel mult 19 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau5 atribuiri · cel mult 17 mii lei
- Comuna Ulmenio atribuire · cel mult 2 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Lucrari de instalatii sanitare
898 lei · Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau · CPV 45332400-7 Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Lucrari de instalate echipamente sanitare
1.150 lei · Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau · CPV 45332400-7 Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
- T2 2021Cumpărare directă nr. DA27787693
Reparatii instalatii termice si sanitare
3.900 lei · Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau · CPV 45332400-7 · Cumparare directa
- T4 2020Cumpărare directă nr. DA26954541
Inlocuire si montaj instalatii sanitare
2.600 lei · Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau · CPV 45332400-7 · Cumparare directa
- T4 2020Cumpărare directă nr. DA27185308
Reparatii instalatii termice si sanitare
8.486,29 lei · Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau · CPV 45332400-7 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 12 iulie 2022 și 17 octombrie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului