ADI ÎNMATRICULĂRI AUTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Oravița, Oraș Oravița, înmatriculată la 5 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ADI ÎNMATRICULĂRI AUTO S.R.L.
- CUI
- 41991253
- Nr. înmatriculare
- J11/848/2019
- EUID
- ROONRC.J11/848/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- 1 DECEMBRIE 1918, nr. 98, Loc. Oravița, Oraș Oravița, Caraș-Severin
- Localitate
- Loc. Oravița, Oraș Oravița, Caraș-Severin
- Cod poștal
- 325600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PERNEU ADRIAN — administrator
- PERNEU CODRUŢA-JENICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 12 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8219, județul Caraș-Severin, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 3.119 din 5.022 în tot județul, și locul 2.126 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.400 lei | -6.688 lei | 1 | 68.425 lei | 28.860 lei | 39.565 lei |
| 2024 | 115.502 lei | -24.234 lei | 1 | 53.932 lei | 7.679 lei | 46.253 lei |
| 2023 | 107.386 lei | -43.108 lei | 1 | 77.259 lei | 6.771 lei | 70.488 lei |
| 2022 | 91.136 lei | 2.876 lei | 1 | 150.053 lei | 7.458 lei | 142.595 lei |
| 2021 | 112.834 lei | 78.859 lei | 1 | 143.979 lei | 4.260 lei | 139.719 lei |
| 2020 | 71.924 lei | 60.660 lei | 1 | 65.795 lei | 4.935 lei | 60.860 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.400 lei
- Venituri totale
- 130.400 lei
- Cheltuieli totale
- 137.088 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.688 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.688 lei
- Active imobilizate
- 3.937 lei
- Active circulante
- 64.488 lei
- Stocuri
- 452 lei
- Creanțe
- 860 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.176 lei
- Datorii
- 28.860 lei
- Capitaluri
- 39.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.502 lei
- Venituri totale
- 115.502 lei
- Cheltuieli totale
- 139.450 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.948 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.234 lei
- Active imobilizate
- 6.084 lei
- Active circulante
- 47.848 lei
- Stocuri
- 452 lei
- Creanțe
- 512 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.884 lei
- Datorii
- 7.679 lei
- Capitaluri
- 46.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 107.386 lei
- Venituri totale
- 107.386 lei
- Cheltuieli totale
- 149.535 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.149 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 43.108 lei
- Active imobilizate
- 8.232 lei
- Active circulante
- 69.027 lei
- Stocuri
- 256 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 68.771 lei
- Datorii
- 6.771 lei
- Capitaluri
- 70.488 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 91.136 lei
- Venituri totale
- 91.136 lei
- Cheltuieli totale
- 87.395 lei
- Profit brut
- 3.741 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.876 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.379 lei
- Active circulante
- 139.674 lei
- Stocuri
- 257 lei
- Creanțe
- 21 lei
- Casa și conturi la bănci
- 139.396 lei
- Datorii
- 7.458 lei
- Capitaluri
- 142.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 112.834 lei
- Venituri totale
- 112.873 lei
- Cheltuieli totale
- 32.885 lei
- Profit brut
- 79.988 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 78.859 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.527 lei
- Active circulante
- 131.452 lei
- Stocuri
- 257 lei
- Creanțe
- 32.501 lei
- Casa și conturi la bănci
- 98.694 lei
- Datorii
- 4.260 lei
- Capitaluri
- 139.719 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.924 lei
- Venituri totale
- 71.924 lei
- Cheltuieli totale
- 9.258 lei
- Profit brut
- 62.666 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65.795 lei
- Stocuri
- 257 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 65.538 lei
- Datorii
- 4.935 lei
- Capitaluri
- 60.860 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului