ADENTCARE&SMILE29 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, înmatriculată la 11 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ADENTCARE&SMILE29 S.R.L.
- CUI
- 45214225
- Nr. înmatriculare
- J8/3278/2021
- EUID
- ROONRC.J8/3278/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- TOAMNEI, bl. 14, sc. 1, ap. 8, Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, Brașov
- Localitate
- Loc. Râșnov, Oraș Râșnov, Brașov
- Cod poștal
- 505400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.11.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPA ADELIA-ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 274 din 415 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Brașov, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 13.694 din 25.481 în tot județul, și locul 5.453 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 21%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 192.317 lei | 8.783 lei | 2 | 243.215 lei | 13.389 lei | 96.497 lei |
| 2024 | 244.637 lei | -11.242 lei | 2 | 523.863 lei | 209.676 lei | 114.194 lei |
| 2023 | 195.632 lei | 102.233 lei | 1 | 164.392 lei | 21.566 lei | 142.826 lei |
| 2022 | 82.216 lei | 53.454 lei | 1 | 56.244 lei | 1.520 lei | 54.724 lei |
| 2021 | 22.700 lei | 21.070 lei | — | 21.937 lei | 667 lei | 21.270 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 192.317 lei
- Venituri totale
- 258.981 lei
- Cheltuieli totale
- 244.717 lei
- Profit brut
- 14.264 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.783 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 225.160 lei
- Active circulante
- 18.055 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.233 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.822 lei
- Datorii
- 13.389 lei
- Capitaluri
- 96.497 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 244.637 lei
- Venituri totale
- 244.637 lei
- Cheltuieli totale
- 249.641 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.004 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.242 lei
- Active imobilizate
- 309.429 lei
- Active circulante
- 214.434 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 199.993 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.441 lei
- Datorii
- 209.676 lei
- Capitaluri
- 114.194 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 195.632 lei
- Venituri totale
- 195.632 lei
- Cheltuieli totale
- 91.736 lei
- Profit brut
- 103.896 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.233 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 141.670 lei
- Active circulante
- 22.722 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 22.722 lei
- Datorii
- 21.566 lei
- Capitaluri
- 142.826 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului