ADELLYNE BUSINESS STYLE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Jiu, înmatriculată la 19 octombrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ADELLYNE BUSINESS STYLE SRL
- CUI
- 38374924
- Nr. înmatriculare
- J18/1096/2017
- EUID
- ROONRC.J18/1096/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 octombrie 2017
Sediu social
- Adresă
- METEOR, nr. 67, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Localitate
- Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Cod poștal
- 210172
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.10.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DIMULESCU MARIANA-ADELINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Gorj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -213 lei | 0 | — | 36.972 lei | -36.972 lei |
| 2023 | — | — | 0 | 3.441 lei | 40.200 lei | -36.759 lei |
| 2022 | — | -1.368 lei | 0 | 3.441 lei | 40.200 lei | -36.759 lei |
| 2021 | 7.980 lei | -18.496 lei | 1 | 352 lei | 35.743 lei | -35.391 lei |
| 2020 | 12.171 lei | -5.402 lei | 0 | 2.804 lei | 19.699 lei | -16.895 lei |
| 2019 | 13.090 lei | 118 lei | 0 | 3.594 lei | 15.086 lei | -11.492 lei |
| 2018 | 3.262 lei | -10.847 lei | 0 | 1.178 lei | 12.788 lei | -11.610 lei |
| 2017 | — | -963 lei | — | 4.940 lei | 5.703 lei | -763 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 213 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 213 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 213 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 36.972 lei
- Capitaluri
- -36.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.441 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.264 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177 lei
- Datorii
- 40.200 lei
- Capitaluri
- -36.759 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 1.368 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 1.368 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.368 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.441 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.264 lei
- Casa și conturi la bănci
- 177 lei
- Datorii
- 40.200 lei
- Capitaluri
- -36.759 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.980 lei
- Venituri totale
- 7.980 lei
- Cheltuieli totale
- 26.476 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 18.496 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 18.496 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 352 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 352 lei
- Datorii
- 35.743 lei
- Capitaluri
- -35.391 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.171 lei
- Venituri totale
- 12.192 lei
- Cheltuieli totale
- 17.316 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 5.124 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 5.402 lei
- Active imobilizate
- 409 lei
- Active circulante
- 2.395 lei
- Stocuri
- 1.913 lei
- Creanțe
- 98 lei
- Casa și conturi la bănci
- 384 lei
- Datorii
- 19.699 lei
- Capitaluri
- -16.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.090 lei
- Venituri totale
- 13.090 lei
- Cheltuieli totale
- 12.577 lei
- Profit brut
- 513 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 118 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.594 lei
- Stocuri
- 2.140 lei
- Creanțe
- 507 lei
- Casa și conturi la bănci
- 947 lei
- Datorii
- 15.086 lei
- Capitaluri
- -11.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.262 lei
- Venituri totale
- 3.262 lei
- Cheltuieli totale
- 14.012 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 10.750 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 10.847 lei
- Active imobilizate
- 409 lei
- Active circulante
- 769 lei
- Stocuri
- 495 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 274 lei
- Datorii
- 12.788 lei
- Capitaluri
- -11.610 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 963 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 963 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 963 lei
- Active imobilizate
- 562 lei
- Active circulante
- 4.378 lei
- Stocuri
- 580 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.798 lei
- Datorii
- 5.703 lei
- Capitaluri
- -763 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului