ADDO COFFEE & MORE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 26 iulie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ADDO COFFEE & MORE S.R.L.
- CUI
- 48541434
- Nr. înmatriculare
- J2023013814402
- EUID
- ROONRC.J2023013814402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iulie 2023
Sediu social
- Adresă
- DEALU BABII, nr. 20-22-24, et. 4, ap. 26, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 41123
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 26.07.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BUZAMET GEORGE ADRIAN — administrator
- MOLDOVANU DORINA-NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 329 din 769 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, municipiul București, peste 57% dintre firmele clasei. Locul 24.057 din 132.982 în tot județul, și locul 13.336 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 148%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.415.440 lei | 27.474 lei | 6 | 354.518 lei | 277.653 lei | 76.865 lei |
| 2024 | 569.622 lei | 39.015 lei | 2 | 222.224 lei | 172.834 lei | 49.390 lei |
| 2023 | 131.741 lei | 10.175 lei | 2 | 67.284 lei | 56.909 lei | 10.375 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.415.440 lei
- Venituri totale
- 1.422.840 lei
- Cheltuieli totale
- 1.362.095 lei
- Profit brut
- 60.745 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.474 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8 lei
- Active circulante
- 354.510 lei
- Stocuri
- 132.502 lei
- Creanțe
- 212.293 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.715 lei
- Datorii
- 277.653 lei
- Capitaluri
- 76.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 569.622 lei
- Venituri totale
- 569.622 lei
- Cheltuieli totale
- 516.082 lei
- Profit brut
- 53.540 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.015 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8 lei
- Active circulante
- 222.216 lei
- Stocuri
- 165.223 lei
- Creanțe
- 54.070 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.923 lei
- Datorii
- 172.834 lei
- Capitaluri
- 49.390 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.741 lei
- Venituri totale
- 131.741 lei
- Cheltuieli totale
- 120.274 lei
- Profit brut
- 11.467 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.175 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.284 lei
- Stocuri
- 58.399 lei
- Creanțe
- 5.928 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.957 lei
- Datorii
- 56.909 lei
- Capitaluri
- 10.375 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului