ADA TERMO BIS SRL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bistrița, înmatriculată la 9 martie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ADA TERMO BIS SRL S.R.L.
- CUI
- 47786908
- Nr. înmatriculare
- J6/253/2023
- EUID
- ROONRC.J6/253/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 martie 2023
Sediu social
- Adresă
- Emil Gârleanu, nr. 19, sc. B, et. 4, ap. 20, Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Municipiul Bistrița, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 420104
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.03.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SABOU DOMNICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Bistrița-Năsăud.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -272 lei | — | 12.347 lei | 3.500 lei | 8.847 lei |
| 2024 | 5.124 lei | 2.711 lei | — | 12.619 lei | 3.500 lei | 9.119 lei |
| 2023 | 9.466 lei | 6.208 lei | — | 10.884 lei | 4.476 lei | 6.408 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 272 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 272 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 272 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.347 lei
- Stocuri
- 2.115 lei
- Creanțe
- 167 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.065 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- 8.847 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.124 lei
- Venituri totale
- 5.126 lei
- Cheltuieli totale
- 1.858 lei
- Profit brut
- 3.268 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.711 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.619 lei
- Stocuri
- 2.115 lei
- Creanțe
- 917 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.587 lei
- Datorii
- 3.500 lei
- Capitaluri
- 9.119 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.466 lei
- Venituri totale
- 9.467 lei
- Cheltuieli totale
- 2.102 lei
- Profit brut
- 7.365 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.208 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.884 lei
- Stocuri
- 1.025 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.859 lei
- Datorii
- 4.476 lei
- Capitaluri
- 6.408 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului