ADA INVEST S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Deva, înmatriculată la 19 mai 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ADA INVEST S.R.L.
- CUI
- 36100647
- Nr. înmatriculare
- J2016000574201
- EUID
- ROONRC.J2016000574201
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 mai 2016
Sediu social
- Adresă
- NICOLAE IORGA, nr. 22, bl. 10, et. 2, ap. 4, Municipiul Deva, Hunedoara
- Localitate
- Municipiul Deva, Hunedoara
- Cod poștal
- 330169
Contact
- Telefon
- 0722 230 205
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 21 iulie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.05.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FURDUI MARINEL — administrator
- FURDUI MONICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 4 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6812, județul Hunedoara. Locul 1.952 din 10.481 în tot județul, și locul 3.772 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 79%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 890.250 lei | 103.652 lei | 1 | 2.265.148 lei | 1.753.100 lei | 512.048 lei |
| 2024 | 4.312.878 lei | 564.475 lei | 1 | 2.377.342 lei | 1.968.946 lei | 408.396 lei |
| 2023 | 2.400 lei | -14.035 lei | 1 | 3.354.470 lei | 3.529.987 lei | -175.517 lei |
| 2022 | 4.803 lei | -41.418 lei | 1 | 909.306 lei | 1.070.788 lei | -161.482 lei |
| 2021 | 1.200 lei | -18.930 lei | — | 12.965 lei | 133.029 lei | -120.064 lei |
| 2020 | 2.880 lei | -16.960 lei | — | 30.623 lei | 131.757 lei | -101.134 lei |
| 2019 | 2.160 lei | -19.702 lei | — | 48.683 lei | 132.857 lei | -84.174 lei |
| 2018 | 121.650 lei | -32.444 lei | — | 66.151 lei | 130.624 lei | -64.473 lei |
| 2017 | 66.198 lei | -21.915 lei | — | 27.947 lei | 59.976 lei | -32.029 lei |
| 2016 | — | -10.314 lei | — | 114.931 lei | 125.045 lei | -10.114 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 890.250 lei
- Venituri totale
- 1.164.606 lei
- Cheltuieli totale
- 1.040.099 lei
- Profit brut
- 124.507 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 103.652 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 978.899 lei
- Active circulante
- 1.286.249 lei
- Stocuri
- 109.568 lei
- Creanțe
- 27.804 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.148.877 lei
- Datorii
- 1.753.100 lei
- Capitaluri
- 512.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.312.878 lei
- Venituri totale
- 6.633.243 lei
- Cheltuieli totale
- 5.981.971 lei
- Profit brut
- 651.272 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 564.475 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 181.609 lei
- Active circulante
- 2.195.733 lei
- Stocuri
- 715.451 lei
- Creanțe
- 454 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.479.828 lei
- Datorii
- 1.968.946 lei
- Capitaluri
- 408.396 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.400 lei
- Venituri totale
- 1.529.563 lei
- Cheltuieli totale
- 1.541.394 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.831 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.035 lei
- Active imobilizate
- 2.201.270 lei
- Active circulante
- 1.153.200 lei
- Stocuri
- 10.264 lei
- Creanțe
- 37.267 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.105.669 lei
- Datorii
- 3.529.987 lei
- Capitaluri
- -175.517 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.803 lei
- Venituri totale
- 31.378 lei
- Cheltuieli totale
- 72.671 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 41.293 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.418 lei
- Active imobilizate
- 896.370 lei
- Active circulante
- 12.936 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.705 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.231 lei
- Datorii
- 1.070.788 lei
- Capitaluri
- -161.482 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.200 lei
- Venituri totale
- 1.231 lei
- Cheltuieli totale
- 20.125 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 18.894 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.930 lei
- Active imobilizate
- 12.610 lei
- Active circulante
- 355 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 96 lei
- Casa și conturi la bănci
- 259 lei
- Datorii
- 133.029 lei
- Capitaluri
- -120.064 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.880 lei
- Venituri totale
- 2.967 lei
- Cheltuieli totale
- 19.845 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.878 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.960 lei
- Active imobilizate
- 29.423 lei
- Active circulante
- 1.200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 543 lei
- Casa și conturi la bănci
- 657 lei
- Datorii
- 131.757 lei
- Capitaluri
- -101.134 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.160 lei
- Venituri totale
- 2.332 lei
- Cheltuieli totale
- 21.968 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.636 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.702 lei
- Active imobilizate
- 46.236 lei
- Active circulante
- 2.447 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.048 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.399 lei
- Datorii
- 132.857 lei
- Capitaluri
- -84.174 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 121.650 lei
- Venituri totale
- 129.422 lei
- Cheltuieli totale
- 157.989 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.567 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.444 lei
- Active imobilizate
- 63.049 lei
- Active circulante
- 3.102 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 705 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.397 lei
- Datorii
- 130.624 lei
- Capitaluri
- -64.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.198 lei
- Venituri totale
- 69.493 lei
- Cheltuieli totale
- 89.396 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19.903 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.915 lei
- Active imobilizate
- 22.517 lei
- Active circulante
- 5.430 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.484 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.946 lei
- Datorii
- 59.976 lei
- Capitaluri
- -32.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 615 lei
- Cheltuieli totale
- 10.929 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.314 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.314 lei
- Active imobilizate
- 31.233 lei
- Active circulante
- 83.698 lei
- Stocuri
- 62.947 lei
- Creanțe
- 7.680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.071 lei
- Datorii
- 125.045 lei
- Capitaluri
- -10.114 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului