ADA CONCEPT STUDIO DESIGN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 29 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ADA CONCEPT STUDIO DESIGN S.R.L.
- CUI
- 38633409
- Nr. înmatriculare
- J2020000360232
- EUID
- ROONRC.J2020000360232
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- Theodor Pallady, nr. 47, sc. A, et. 3, Helios Business Center, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32258
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 10.06.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ANGHEL DANIEL-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 134 din 696 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6812, municipiul București, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 8.865 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 648%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.478.801 lei | 1.842.498 lei | 1 | 4.113.367 lei | 694.883 lei | 3.418.820 lei |
| 2024 | 866.525 lei | 670.237 lei | 1 | 5.220.542 lei | 3.628.496 lei | 1.592.046 lei |
| 2023 | 455.787 lei | 49.580 lei | 1 | 2.262.940 lei | 1.279.126 lei | 983.814 lei |
| 2022 | 4.460.969 lei | 1.495.006 lei | 1 | 3.614.137 lei | 2.118.651 lei | 1.495.486 lei |
| 2021 | 54.110 lei | 142.452 lei | 1 | 3.864.390 lei | 3.410.617 lei | 453.773 lei |
| 2020 | 165.423 lei | 114.714 lei | 1 | 1.470.916 lei | 1.159.594 lei | 311.322 lei |
| 2019 | 74.261 lei | 43.507 lei | — | 198.374 lei | 1.966 lei | 196.408 lei |
| 2018 | 295.568 lei | 231.608 lei | — | 237.178 lei | 5.330 lei | 231.848 lei |
| 2017 | 82.080 lei | 79.618 lei | 0 | 83.780 lei | 3.962 lei | 79.818 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.478.801 lei
- Venituri totale
- 3.383.514 lei
- Cheltuieli totale
- 1.250.775 lei
- Profit brut
- 2.132.739 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.842.498 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 421.286 lei
- Active circulante
- 3.692.081 lei
- Stocuri
- 65.949 lei
- Creanțe
- 3.588.507 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.625 lei
- Datorii
- 694.883 lei
- Capitaluri
- 3.418.820 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 866.525 lei
- Venituri totale
- 5.112.965 lei
- Cheltuieli totale
- 4.314.651 lei
- Profit brut
- 798.314 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 670.237 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.132.399 lei
- Active circulante
- 4.088.143 lei
- Stocuri
- 3.268.428 lei
- Creanțe
- 736.811 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.904 lei
- Datorii
- 3.628.496 lei
- Capitaluri
- 1.592.046 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 455.787 lei
- Venituri totale
- 224.264 lei
- Cheltuieli totale
- 170.482 lei
- Profit brut
- 53.782 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.580 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.656.306 lei
- Active circulante
- 606.634 lei
- Stocuri
- 162.701 lei
- Creanțe
- 361.967 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.966 lei
- Datorii
- 1.279.126 lei
- Capitaluri
- 983.814 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017