AD-AXALIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 5 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- AD-AXALIA S.R.L.
- CUI
- 45428733
- Nr. înmatriculare
- J4/7/2022
- EUID
- ROONRC.J4/7/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- PRELUNGIREA BRADULUI, nr. 119, sc. A, ap. 17, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600367
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IACOB ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 6 din 8 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7830, județul Bacău. Locul 7.889 din 14.204 în tot județul, și locul 5.012 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 7%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 181.752 lei | 102.377 lei | 1 | 34.123 lei | 4.607 lei | 29.516 lei |
| 2024 | 169.664 lei | 95.258 lei | 1 | 99.663 lei | 4.205 lei | 95.458 lei |
| 2023 | 160.160 lei | 88.634 lei | 1 | 95.080 lei | 6.246 lei | 88.834 lei |
| 2022 | 205.139 lei | 192.124 lei | 0 | 193.685 lei | 1.361 lei | 192.324 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 181.752 lei
- Venituri totale
- 181.752 lei
- Cheltuieli totale
- 77.557 lei
- Profit brut
- 104.195 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 102.377 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.476 lei
- Active circulante
- 29.647 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.643 lei
- Datorii
- 4.607 lei
- Capitaluri
- 29.516 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.664 lei
- Venituri totale
- 169.664 lei
- Cheltuieli totale
- 72.709 lei
- Profit brut
- 96.955 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.258 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.644 lei
- Active circulante
- 96.019 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 40.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 56.017 lei
- Datorii
- 4.205 lei
- Capitaluri
- 95.458 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 160.160 lei
- Venituri totale
- 160.179 lei
- Cheltuieli totale
- 54.662 lei
- Profit brut
- 105.517 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 88.634 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.200 lei
- Active circulante
- 88.880 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 30.560 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.320 lei
- Datorii
- 6.246 lei
- Capitaluri
- 88.834 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 205.139 lei
- Venituri totale
- 208.743 lei
- Cheltuieli totale
- 10.357 lei
- Profit brut
- 198.386 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 192.124 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 193.685 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 13.377 lei
- Casa și conturi la bănci
- 180.308 lei
- Datorii
- 1.361 lei
- Capitaluri
- 192.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului