ACVILA ALBASTRĂ S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Lugoj, înmatriculată la 29 iunie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ACVILA ALBASTRĂ S.R.L.
- CUI
- 42697044
- Nr. înmatriculare
- J35/1565/2020
- EUID
- ROONRC.J35/1565/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 iunie 2020
Sediu social
- Adresă
- 1 MAI, nr. 26, ap. 2/A, Municipiul Lugoj, Timiș
- Localitate
- Municipiul Lugoj, Timiș
- Cod poștal
- 305500
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.06.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NISTOR BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 42.807 lei | 17.602 lei | 1 | 9.283 lei | 17.721 lei | -8.438 lei |
| 2023 | 14.428 lei | -26.539 lei | 1 | 358 lei | 26.398 lei | -26.040 lei |
| 2022 | 15.461 lei | 867 lei | 1 | 5.965 lei | 5.466 lei | 499 lei |
| 2021 | 13.087 lei | 1.679 lei | 1 | 458 lei | 826 lei | -368 lei |
| 2020 | 1.012 lei | -2.247 lei | — | 461 lei | 2.508 lei | -2.047 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.807 lei
- Venituri totale
- 42.807 lei
- Cheltuieli totale
- 25.205 lei
- Profit brut
- 17.602 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 17.602 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.283 lei
- Stocuri
- 1.002 lei
- Creanțe
- 358 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.923 lei
- Datorii
- 17.721 lei
- Capitaluri
- -8.438 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.428 lei
- Venituri totale
- 14.428 lei
- Cheltuieli totale
- 40.967 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.539 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.539 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 358 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 358 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 26.398 lei
- Capitaluri
- -26.040 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.461 lei
- Venituri totale
- 15.461 lei
- Cheltuieli totale
- 14.438 lei
- Profit brut
- 1.023 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 867 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.965 lei
- Stocuri
- 859 lei
- Creanțe
- 3.023 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.083 lei
- Datorii
- 5.466 lei
- Capitaluri
- 499 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.087 lei
- Venituri totale
- 13.087 lei
- Cheltuieli totale
- 11.408 lei
- Profit brut
- 1.679 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.679 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 458 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 63 lei
- Casa și conturi la bănci
- 395 lei
- Datorii
- 826 lei
- Capitaluri
- -368 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.012 lei
- Venituri totale
- 1.012 lei
- Cheltuieli totale
- 3.229 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.217 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.247 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 461 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 461 lei
- Datorii
- 2.508 lei
- Capitaluri
- -2.047 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1811 · Tipărirea ziarelor (CAEN Rev.2)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1813 · Servicii pregătitoare pentru pretipărire (CAEN Rev.2)
- 1814 · Legătorie și servicii conexe (CAEN Rev.2)
- 1820 · Reproducerea înregistrărilor (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4648 · Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 5812 · Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6391 · Activități ale agențiilor de știri (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7320 · Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.2)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)
- 9512 · Repararea echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.2)
- 9521 · Repararea aparatelor electronice de uz casnic (CAEN Rev.2)
- 9522 · Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină (CAEN Rev.2)
- 9523 · Repararea încălțămintei și a articolelor din piele (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
- 9525 · Repararea ceasurilor și a bijuteriilor (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului