ACSOR STOMATOLOGIE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, înmatriculată la 21 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ACSOR STOMATOLOGIE SRL
- CUI
- 37806242
- Nr. înmatriculare
- J2017001918227
- EUID
- ROONRC.J2017001918227
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- MERILOR, nr. 11, Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Localitate
- Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iași
- Cod poștal
- 707410
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ROŞCA DĂNUŢ — administrator
- ROŞCA LILI NARCIS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 49 din 540 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Iași, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 3.501 din 25.162 în tot județul, și locul 2.983 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 13%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.679.386 lei | 71.694 lei | 5 | 681.210 lei | 523.849 lei | 157.361 lei |
| 2024 | 1.484.909 lei | 247.874 lei | 10 | 493.349 lei | 171.813 lei | 304.265 lei |
| 2023 | 891.479 lei | 11.129 lei | 6 | 214.458 lei | 101.366 lei | 67.261 lei |
| 2022 | 655.734 lei | 38.287 lei | 3 | 180.781 lei | 23.084 lei | 83.306 lei |
| 2021 | 683.429 lei | 148.338 lei | 3 | 185.836 lei | 22.338 lei | 60.547 lei |
| 2020 | 406.163 lei | 56.964 lei | 5 | 205.577 lei | 120.101 lei | -46.035 lei |
| 2019 | 436.584 lei | 14.163 lei | 6 | 205.704 lei | 148.631 lei | -102.998 lei |
| 2018 | 86.535 lei | -109.736 lei | 4 | 209.571 lei | 138.764 lei | -117.161 lei |
| 2017 | — | -7.625 lei | — | 2.775 lei | 10.200 lei | -7.425 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.679.386 lei
- Venituri totale
- 1.710.204 lei
- Cheltuieli totale
- 1.625.989 lei
- Profit brut
- 84.215 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 71.694 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 527.113 lei
- Active circulante
- 154.097 lei
- Stocuri
- 121 lei
- Creanțe
- 2.242 lei
- Casa și conturi la bănci
- 151.734 lei
- Datorii
- 523.849 lei
- Capitaluri
- 157.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.484.909 lei
- Venituri totale
- 1.562.399 lei
- Cheltuieli totale
- 1.276.371 lei
- Profit brut
- 286.028 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 247.874 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 103.555 lei
- Active circulante
- 389.794 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 191.065 lei
- Casa și conturi la bănci
- 198.729 lei
- Datorii
- 171.813 lei
- Capitaluri
- 304.265 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 891.479 lei
- Venituri totale
- 940.310 lei
- Cheltuieli totale
- 921.232 lei
- Profit brut
- 19.078 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.129 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 126.043 lei
- Active circulante
- 88.415 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.559 lei
- Casa și conturi la bănci
- 81.856 lei
- Datorii
- 101.366 lei
- Capitaluri
- 67.261 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 655.734 lei
- Venituri totale
- 684.300 lei
- Cheltuieli totale
- 639.456 lei
- Profit brut
- 44.844 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 98.900 lei
- Active circulante
- 81.881 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.524 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.357 lei
- Datorii
- 23.084 lei
- Capitaluri
- 83.306 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 683.429 lei
- Venituri totale
- 712.005 lei
- Cheltuieli totale
- 556.547 lei
- Profit brut
- 155.458 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 148.338 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 112.505 lei
- Active circulante
- 73.331 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.366 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.965 lei
- Datorii
- 22.338 lei
- Capitaluri
- 60.547 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 406.163 lei
- Venituri totale
- 440.131 lei
- Cheltuieli totale
- 378.963 lei
- Profit brut
- 61.168 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.964 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 133.112 lei
- Active circulante
- 72.465 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.021 lei
- Casa și conturi la bănci
- 66.444 lei
- Datorii
- 120.101 lei
- Capitaluri
- -46.035 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 436.584 lei
- Venituri totale
- 509.989 lei
- Cheltuieli totale
- 491.455 lei
- Profit brut
- 18.534 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.163 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162.300 lei
- Active circulante
- 43.404 lei
- Stocuri
- 26 lei
- Creanțe
- 6.193 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.185 lei
- Datorii
- 148.631 lei
- Capitaluri
- -102.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.535 lei
- Venituri totale
- 103.065 lei
- Cheltuieli totale
- 211.770 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 108.705 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 109.736 lei
- Active imobilizate
- 191.280 lei
- Active circulante
- 18.291 lei
- Stocuri
- 658 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.633 lei
- Datorii
- 138.764 lei
- Capitaluri
- -117.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.625 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.625 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.625 lei
- Active imobilizate
- 2.068 lei
- Active circulante
- 707 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 707 lei
- Datorii
- 10.200 lei
- Capitaluri
- -7.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului