ACS FRIGOSTEF SPEED S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 9 ianuarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- ACS FRIGOSTEF SPEED S.R.L.
- CUI
- 49376890
- Nr. înmatriculare
- J23/125/2024
- EUID
- ROONRC.J23/125/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 ianuarie 2024
Sediu social
- Adresă
- FERMEI, nr. 116, bl. 9, et. 1, ap. 17, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Contact
- Telefon
- 0724 390 302
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 23 martie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SCARLAT MARIUS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 494 din 1.410 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Ilfov, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 13.166 din 40.494 în tot județul, și locul 12.648 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 231%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 507.447 lei | 83.666 lei | 1 | 197.693 lei | 87.955 lei | 109.738 lei |
| 2024 | 153.437 lei | 25.872 lei | 1 | 43.699 lei | 17.627 lei | 26.072 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 507.447 lei
- Venituri totale
- 507.447 lei
- Cheltuieli totale
- 406.094 lei
- Profit brut
- 101.353 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.666 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.202 lei
- Active circulante
- 193.491 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 188.924 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.567 lei
- Datorii
- 87.955 lei
- Capitaluri
- 109.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.437 lei
- Venituri totale
- 153.467 lei
- Cheltuieli totale
- 122.450 lei
- Profit brut
- 31.017 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.872 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.699 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.388 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.311 lei
- Datorii
- 17.627 lei
- Capitaluri
- 26.072 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7820 · Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului