ACASĂ LA TREI PITICI SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brașov, înmatriculată la 7 aprilie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- ACASĂ LA TREI PITICI SRL
- CUI
- 33029640
- Nr. înmatriculare
- J8/579/2014
- EUID
- ROONRC.J8/579/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 aprilie 2014
Sediu social
- Adresă
- ANGHEL SALIGNY, nr. 18, bl. 16, ap. 46, Municipiul Brașov, Brașov
- Localitate
- Municipiul Brașov, Brașov
- Cod poștal
- 500245
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 4 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.04.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- VINCZE ŞTEFANIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -5.863 lei | — | 4.986 lei | 5.820 lei | -834 lei |
| 2023 | — | -2.701 lei | — | 5.029 lei | 0 lei | 5.029 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 17.753 lei | 10.023 lei | 7.730 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 56.830 lei | 49.641 lei | 7.189 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 56.830 lei | 49.641 lei | 7.189 lei |
| 2017 | 182.658 lei | 9.099 lei | — | 56.830 lei | 49.641 lei | 7.189 lei |
| 2016 | 144.790 lei | 2.304 lei | 1 | 19.176 lei | 20.182 lei | -1.006 lei |
| 2015 | — | -2.978 lei | — | 689 lei | 4.000 lei | -3.311 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.863 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.863 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.863 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.986 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.986 lei
- Datorii
- 5.820 lei
- Capitaluri
- -834 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.701 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.701 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.701 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.029 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.029 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 5.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 17.753 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 17.753 lei
- Datorii
- 10.023 lei
- Capitaluri
- 7.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.830 lei
- Stocuri
- -541 lei
- Creanțe
- 56.952 lei
- Casa și conturi la bănci
- 419 lei
- Datorii
- 49.641 lei
- Capitaluri
- 7.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.830 lei
- Stocuri
- -541 lei
- Creanțe
- 56.952 lei
- Casa și conturi la bănci
- 419 lei
- Datorii
- 49.641 lei
- Capitaluri
- 7.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.658 lei
- Venituri totale
- 182.658 lei
- Cheltuieli totale
- 168.079 lei
- Profit brut
- 14.579 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.099 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.830 lei
- Stocuri
- -541 lei
- Creanțe
- 56.952 lei
- Casa și conturi la bănci
- 419 lei
- Datorii
- 49.641 lei
- Capitaluri
- 7.189 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 144.790 lei
- Venituri totale
- 145.976 lei
- Cheltuieli totale
- 139.764 lei
- Profit brut
- 6.212 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.304 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.176 lei
- Stocuri
- 18.657 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 519 lei
- Datorii
- 20.182 lei
- Capitaluri
- -1.006 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.978 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.978 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.978 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 689 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 688 lei
- Datorii
- 4.000 lei
- Capitaluri
- -3.311 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
- 9604 · Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Înmatriculare la registrul comerțului