ABOUT STEEL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 7 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ABOUT STEEL S.R.L.
- CUI
- 49077724
- Nr. înmatriculare
- J2023001909336
- EUID
- ROONRC.J2023001909336
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- MIHAI VITEAZUL, nr. 56, bl. L, sc. D, et. 3, ap. 10, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- MUNTEANU SERGIU-GABRIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 238 din 252 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4690, județul Suceava, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 15.774 din 16.743 în tot județul, și locul 7.044 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.980 lei | -1.655 lei | 1 | 918 lei | 11.734 lei | -10.711 lei |
| 2024 | — | -3.804 lei | 1 | 67 lei | 9.124 lei | -9.057 lei |
| 2023 | — | -5.453 lei | 1 | 270 lei | 5.523 lei | -5.253 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.980 lei
- Venituri totale
- 1.980 lei
- Cheltuieli totale
- 3.635 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.655 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.655 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 918 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 85 lei
- Casa și conturi la bănci
- 833 lei
- Datorii
- 11.734 lei
- Capitaluri
- -10.711 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.804 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.804 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.804 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 73 lei
- Casa și conturi la bănci
- -6 lei
- Datorii
- 9.124 lei
- Capitaluri
- -9.057 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.453 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.453 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.453 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 270 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57 lei
- Casa și conturi la bănci
- 213 lei
- Datorii
- 5.523 lei
- Capitaluri
- -5.253 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 2521 · Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală (CAEN Rev.2)
- 2529 · Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice (CAEN Rev.2)
- 2530 · Producția generatoarelor de aburi (cu excepția cazanelor pentru încălzire centrală) (CAEN Rev.2)
- 2561 · Tratarea și acoperirea metalelor (CAEN Rev.2)
- 2562 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4675 · Comerț cu ridicata al produselor chimice (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului