AAR DAY & NIGHT TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Căldăraru, Comuna Cernica, înmatriculată la 5 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- AAR DAY & NIGHT TRANS S.R.L.
- CUI
- 43291647
- Nr. înmatriculare
- J23/5275/2020
- EUID
- ROONRC.J23/5275/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- TINERETULUI, nr. 4, Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov
- Localitate
- Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov
- Cod poștal
- 77037
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARGHIR ALEXANDRU VASILE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.364 din 1.410 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Ilfov, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 39.181 din 40.494 în tot județul, și locul 30.145 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 100%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 0 | 118.141 lei | 18.695 lei | 99.446 lei |
| 2024 | 86.900 lei | 25.245 lei | 1 | 118.141 lei | 18.695 lei | 99.446 lei |
| 2023 | 110.900 lei | 23.776 lei | 1 | 93.997 lei | 19.757 lei | 74.240 lei |
| 2022 | 120.100 lei | 38.662 lei | 1 | 57.479 lei | 7.015 lei | 50.464 lei |
| 2021 | 42.250 lei | 11.602 lei | 0 | 17.043 lei | 5.241 lei | 11.802 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 118.141 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 108.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.041 lei
- Datorii
- 18.695 lei
- Capitaluri
- 99.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.900 lei
- Venituri totale
- 86.900 lei
- Cheltuieli totale
- 59.459 lei
- Profit brut
- 27.441 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.245 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 118.141 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 108.100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.041 lei
- Datorii
- 18.695 lei
- Capitaluri
- 99.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.900 lei
- Venituri totale
- 110.900 lei
- Cheltuieli totale
- 86.013 lei
- Profit brut
- 24.887 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.776 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 93.997 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 71.650 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.347 lei
- Datorii
- 19.757 lei
- Capitaluri
- 74.240 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.100 lei
- Venituri totale
- 120.100 lei
- Cheltuieli totale
- 79.560 lei
- Profit brut
- 40.540 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 38.662 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 57.479 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2.399 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.080 lei
- Datorii
- 7.015 lei
- Capitaluri
- 50.464 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.250 lei
- Venituri totale
- 42.250 lei
- Cheltuieli totale
- 29.380 lei
- Profit brut
- 12.870 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.602 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 17.043 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.043 lei
- Datorii
- 5.241 lei
- Capitaluri
- 11.802 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Înmatriculare la registrul comerțului