A-ZMAG GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Huși, înmatriculată la 15 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- A-ZMAG GROUP S.R.L.
- CUI
- 48331068
- Nr. înmatriculare
- J2023000446375
- EUID
- ROONRC.J2023000446375
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- SCHIT, bl. H3, sc. B, ap. 20, Municipiul Huși, Vaslui
- Localitate
- Municipiul Huși, Vaslui
- Cod poștal
- 735100
Contact
- Telefon
- 0750 139 402
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 17 sept)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- COJAN IONUȚ-RAUL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 4 din 60 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Vaslui, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 769 din 6.305 în tot județul, și locul 1.247 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 177%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.843.044 lei | 164.231 lei | 3 | 1.130.821 lei | 1.532.917 lei | -402.096 lei |
| 2024 | 665.045 lei | -230.259 lei | 1 | 637.466 lei | 925.249 lei | -287.783 lei |
| 2023 | 485.176 lei | -58.024 lei | 2 | 320.171 lei | 377.695 lei | -57.524 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.843.044 lei
- Venituri totale
- 1.978.186 lei
- Cheltuieli totale
- 1.806.802 lei
- Profit brut
- 171.384 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 164.231 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 71.963 lei
- Active circulante
- 1.058.858 lei
- Stocuri
- 202.882 lei
- Creanțe
- 700.919 lei
- Casa și conturi la bănci
- 155.057 lei
- Datorii
- 1.532.917 lei
- Capitaluri
- -402.096 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 665.045 lei
- Venituri totale
- 669.108 lei
- Cheltuieli totale
- 899.367 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 230.259 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 230.259 lei
- Active imobilizate
- 43.608 lei
- Active circulante
- 593.858 lei
- Stocuri
- 186.104 lei
- Creanțe
- 155.569 lei
- Casa și conturi la bănci
- 252.185 lei
- Datorii
- 925.249 lei
- Capitaluri
- -287.783 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 485.176 lei
- Venituri totale
- 485.237 lei
- Cheltuieli totale
- 543.261 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 58.024 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 58.024 lei
- Active imobilizate
- 5.821 lei
- Active circulante
- 314.350 lei
- Stocuri
- 132.191 lei
- Creanțe
- 92.282 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.877 lei
- Datorii
- 377.695 lei
- Capitaluri
- -57.524 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului