Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

A & M CONSTRUCT HOME BUILDINGS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 29 septembrie 2022.

Identitate

Denumire legală
A & M CONSTRUCT HOME BUILDINGS S.R.L.
CUI
46935246
Nr. înmatriculare
J23/6725/2022
EUID
ROONRC.J23/6725/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
29 septembrie 2022

Sediu social

Adresă
ZORILOR, nr. 9C, Parter, Camera 1, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Localitate
Oraș Popești Leordeni, Ilfov
Cod poștal
77160

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 30 sept)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 29.09.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ALEXE CLAUDIU-MARIAN — administrator
  • MARINOAICA GHEORGHE — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
420 lei02022: 420 lei2023: 378 lei2024: 420 lei2025: fără date2022202320242025
Rezultat net
0-52 mii lei2022: -11 mii lei2023: -52 mii lei2024: -24 mii lei2025: -13 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Ilfov.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025-13.209 lei768.709 lei868.350 lei-99.641 lei
2024420 lei-23.609 lei1587.748 lei674.180 lei-86.432 lei
2023378 lei-51.849 lei1615.612 lei678.435 lei-62.823 lei
2022420 lei-10.974 lei1608.778 lei619.752 lei-10.974 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
166.420 lei
Cheltuieli totale
179.629 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
13.209 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
13.209 lei
Active imobilizate
Active circulante
768.709 lei
Stocuri
730.006 lei
Creanțe
37.724 lei
Casa și conturi la bănci
979 lei
Datorii
868.350 lei
Capitaluri
-99.641 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
420 lei
Venituri totale
420 lei
Cheltuieli totale
24.029 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
23.609 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
23.609 lei
Active imobilizate
Active circulante
587.748 lei
Stocuri
563.580 lei
Creanțe
1.392 lei
Casa și conturi la bănci
22.776 lei
Datorii
674.180 lei
Capitaluri
-86.432 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
378 lei
Venituri totale
378 lei
Cheltuieli totale
52.223 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
51.845 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
51.849 lei
Active imobilizate
Active circulante
615.612 lei
Stocuri
563.580 lei
Creanțe
876 lei
Casa și conturi la bănci
51.156 lei
Datorii
678.435 lei
Capitaluri
-62.823 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
420 lei
Venituri totale
420 lei
Cheltuieli totale
11.390 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
10.970 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
10.974 lei
Active imobilizate
Active circulante
608.778 lei
Stocuri
563.580 lei
Creanțe
948 lei
Casa și conturi la bănci
44.250 lei
Datorii
619.752 lei
Capitaluri
-10.974 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului