A&G COMMUNICATION RETAIL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 14 noiembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- A&G COMMUNICATION RETAIL S.R.L.
- CUI
- 41900360
- Nr. înmatriculare
- J2019003756131
- EUID
- ROONRC.J2019003756131
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 noiembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- NAPOLI, nr. 29, et. 2, ap. 11, LOT 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 4 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.11.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ARSENE GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 72 din 214 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4690, județul Constanța, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 3.729 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 15%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.735.574 lei | 19.178 lei | 1 | 361.593 lei | 234.344 lei | 133.998 lei |
| 2024 | 2.031.107 lei | 15.331 lei | 1 | 372.104 lei | 260.510 lei | 123.853 lei |
| 2023 | 2.829.347 lei | 23.844 lei | — | 499.618 lei | 392.027 lei | 108.522 lei |
| 2022 | 3.735.180 lei | 16 lei | 2 | 726.404 lei | 641.726 lei | 84.678 lei |
| 2021 | 4.341.200 lei | 46.911 lei | 1 | 511.503 lei | 396.841 lei | 114.662 lei |
| 2020 | 4.871.302 lei | 57.551 lei | 2 | 436.065 lei | 346.058 lei | 102.751 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.735.574 lei
- Venituri totale
- 1.735.754 lei
- Cheltuieli totale
- 1.708.933 lei
- Profit brut
- 26.821 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.178 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 145.140 lei
- Active circulante
- 216.453 lei
- Stocuri
- 109.064 lei
- Creanțe
- 89.354 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.035 lei
- Datorii
- 234.344 lei
- Capitaluri
- 133.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.031.107 lei
- Venituri totale
- 2.033.846 lei
- Cheltuieli totale
- 2.013.990 lei
- Profit brut
- 19.856 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.331 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 130.756 lei
- Active circulante
- 241.348 lei
- Stocuri
- 129.426 lei
- Creanțe
- 83.950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.972 lei
- Datorii
- 260.510 lei
- Capitaluri
- 123.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.829.347 lei
- Venituri totale
- 2.832.848 lei
- Cheltuieli totale
- 2.802.248 lei
- Profit brut
- 30.600 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.844 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 162.237 lei
- Active circulante
- 337.381 lei
- Stocuri
- 198.574 lei
- Creanțe
- 116.681 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.126 lei
- Datorii
- 392.027 lei
- Capitaluri
- 108.522 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.735.180 lei
- Venituri totale
- 3.823.005 lei
- Cheltuieli totale
- 3.819.983 lei
- Profit brut
- 3.022 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 193.719 lei
- Active circulante
- 532.685 lei
- Stocuri
- 341.028 lei
- Creanțe
- 131.352 lei
- Casa și conturi la bănci
- 60.305 lei
- Datorii
- 641.726 lei
- Capitaluri
- 84.678 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.341.200 lei
- Venituri totale
- 4.341.200 lei
- Cheltuieli totale
- 4.284.351 lei
- Profit brut
- 56.849 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.911 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 131.344 lei
- Active circulante
- 380.159 lei
- Stocuri
- 135.030 lei
- Creanțe
- 131.536 lei
- Casa și conturi la bănci
- 113.593 lei
- Datorii
- 396.841 lei
- Capitaluri
- 114.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.871.302 lei
- Venituri totale
- 4.871.302 lei
- Cheltuieli totale
- 4.801.897 lei
- Profit brut
- 69.405 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.551 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 436.065 lei
- Stocuri
- 99.656 lei
- Creanțe
- 199.413 lei
- Casa și conturi la bănci
- 136.996 lei
- Datorii
- 346.058 lei
- Capitaluri
- 102.751 lei
- Capital subscris vărsat
- 45.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului