A.C.U INSTAL TOTAL GROUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Bălănești, Oraș Răcari, înmatriculată la 27 mai 2021.
Identitate
- Denumire legală
- A.C.U INSTAL TOTAL GROUP S.R.L.
- CUI
- 44347258
- Nr. înmatriculare
- J15/840/2021
- EUID
- ROONRC.J15/840/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 mai 2021
Sediu social
- Adresă
- Mihai Viteazu, nr. 110, Loc. Bălănești, Oraș Răcari, Dâmbovița
- Localitate
- Loc. Bălănești, Oraș Răcari, Dâmbovița
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 29 mar)
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.05.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DINU RĂZVAN-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 57 din 129 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4322, județul Dâmbovița, peste 57% dintre firmele clasei. Locul 4.738 din 10.727 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 287.260 lei | 60.852 lei | — | 93.729 lei | 11.723 lei | 82.006 lei |
| 2024 | 298.455 lei | 12.824 lei | 1 | 21.154 lei | 0 lei | 21.154 lei |
| 2023 | 148.200 lei | 710 lei | 1 | 12.349 lei | 4.019 lei | 8.330 lei |
| 2021 | 1.500 lei | 1.456 lei | — | 1.500 lei | 44 lei | 1.456 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 287.260 lei
- Venituri totale
- 287.260 lei
- Cheltuieli totale
- 215.063 lei
- Profit brut
- 72.197 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 60.852 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 93.729 lei
- Stocuri
- 4.888 lei
- Creanțe
- 41.550 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.291 lei
- Datorii
- 11.723 lei
- Capitaluri
- 82.006 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.455 lei
- Venituri totale
- 298.455 lei
- Cheltuieli totale
- 284.547 lei
- Profit brut
- 13.908 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.824 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 21.154 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.800 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.354 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 21.154 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.200 lei
- Venituri totale
- 148.200 lei
- Cheltuieli totale
- 146.275 lei
- Profit brut
- 1.925 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 710 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.349 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.349 lei
- Datorii
- 4.019 lei
- Capitaluri
- 8.330 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.500 lei
- Venituri totale
- 1.500 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 1.500 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.456 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 44 lei
- Capitaluri
- 1.456 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului