A&C&C TOP RESTAURANT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 15 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- A&C&C TOP RESTAURANT S.R.L.
- CUI
- 45802357
- Nr. înmatriculare
- J40/4924/2022
- EUID
- ROONRC.J40/4924/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU OBREGIA, nr. 19B, LOT 1, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEGOESCU CAROL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 717 din 1.069 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5610, municipiul București, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 59.271 din 132.982 în tot județul, și locul 13.336 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 309.068 lei | -382.347 lei | 6 | 225.285 lei | 1.301.264 lei | -1.075.979 lei |
| 2024 | 310.649 lei | -480.309 lei | 5 | 183.401 lei | 877.033 lei | -693.632 lei |
| 2023 | 1.340.874 lei | -100.033 lei | 7 | 349.174 lei | 562.498 lei | -213.324 lei |
| 2022 | 527.967 lei | -113.491 lei | 10 | 410.927 lei | 524.218 lei | -113.291 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 309.068 lei
- Venituri totale
- 309.500 lei
- Cheltuieli totale
- 682.562 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 373.062 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 382.347 lei
- Active imobilizate
- 28.035 lei
- Active circulante
- 197.250 lei
- Stocuri
- 163.561 lei
- Creanțe
- 34.009 lei
- Casa și conturi la bănci
- -320 lei
- Datorii
- 1.301.264 lei
- Capitaluri
- -1.075.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 310.649 lei
- Venituri totale
- 310.649 lei
- Cheltuieli totale
- 781.639 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 470.990 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 480.309 lei
- Active imobilizate
- 54.407 lei
- Active circulante
- 128.994 lei
- Stocuri
- 108.374 lei
- Creanțe
- 17.793 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.827 lei
- Datorii
- 877.033 lei
- Capitaluri
- -693.632 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.340.874 lei
- Venituri totale
- 1.340.874 lei
- Cheltuieli totale
- 1.427.497 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 86.623 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 100.033 lei
- Active imobilizate
- 103.228 lei
- Active circulante
- 245.946 lei
- Stocuri
- 151.471 lei
- Creanțe
- 3.680 lei
- Casa și conturi la bănci
- 90.795 lei
- Datorii
- 562.498 lei
- Capitaluri
- -213.324 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 527.967 lei
- Venituri totale
- 528.005 lei
- Cheltuieli totale
- 635.502 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 107.497 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 113.491 lei
- Active imobilizate
- 123.227 lei
- Active circulante
- 287.700 lei
- Stocuri
- 191.652 lei
- Creanțe
- 31.957 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.091 lei
- Datorii
- 524.218 lei
- Capitaluri
- -113.291 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
Activități autorizate (CAEN)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului