A & B RECUPERĂRI CREANȚE SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, înmatriculată la 13 octombrie 2009.
Identitate
- Denumire legală
- A & B RECUPERĂRI CREANȚE SRL
- CUI
- 26098191
- Nr. înmatriculare
- J35/1877/2009
- EUID
- ROONRC.J35/1877/2009
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 octombrie 2009
Sediu social
- Adresă
- Criciova, nr. 41, Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
- Localitate
- Sat Moșnița Nouă, Comuna Moșnița Nouă, Timiș
- Cod poștal
- 307285
Contact
- Telefon
- 0722 346 397
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 21 octombrie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.10.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOLDOR ALINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 247 din 489 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Timiș, peste 50% dintre firmele clasei. Locul 20.215 din 31.408 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126.418 lei | 45.074 lei | — | 296.683 lei | 47.756 lei | 45.386 lei |
| 2024 | 129.086 lei | 40.021 lei | — | 386.123 lei | 7.350 lei | 39.412 lei |
| 2023 | 76.418 lei | 14.840 lei | — | 64.383 lei | 66.152 lei | -609 lei |
| 2022 | 40.502 lei | -23.355 lei | — | 88.058 lei | 104.758 lei | -16.700 lei |
| 2021 | 73.068 lei | 33.309 lei | — | 137.670 lei | 104.999 lei | 33.579 lei |
| 2020 | 62.396 lei | 31.387 lei | — | 104.999 lei | 913 lei | 104.086 lei |
| 2019 | 79.362 lei | 46.405 lei | 1 | 75.352 lei | 2.145 lei | 73.207 lei |
| 2018 | 73.818 lei | 25.085 lei | 1 | 50.735 lei | 3.124 lei | 47.611 lei |
| 2017 | 63.421 lei | 22.122 lei | 1 | 24.808 lei | 2.283 lei | 22.525 lei |
| 2016 | 44.270 lei | 12.473 lei | 1 | 19.194 lei | 18.820 lei | 374 lei |
| 2015 | 30.728 lei | -2.891 lei | 1 | 8.488 lei | 20.645 lei | -12.099 lei |
| 2014 | 23.198 lei | 2.426 lei | 1 | 11.367 lei | 20.575 lei | -9.208 lei |
| 2013 | 24.964 lei | -2.745 lei | — | 10.433 lei | 22.067 lei | -11.634 lei |
| 2012 | 39.758 lei | 2.939 lei | 1 | 10.198 lei | 19.087 lei | -8.889 lei |
| 2011 | 25.661 lei | -3.994 lei | 1 | 10.409 lei | 22.237 lei | -11.828 lei |
| 2010 | 22.918 lei | -7.997 lei | 1 | 199 lei | 8.033 lei | -7.834 lei |
| 2009 | 5.104 lei | -37 lei | — | 504 lei | 341 lei | 163 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 126.418 lei
- Venituri totale
- 271.873 lei
- Cheltuieli totale
- 216.076 lei
- Profit brut
- 55.797 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.074 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.534 lei
- Active circulante
- 236.149 lei
- Stocuri
- 21.032 lei
- Creanțe
- 164.741 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.376 lei
- Datorii
- 47.756 lei
- Capitaluri
- 45.386 lei
- Capital subscris vărsat
- 230 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 129.086 lei
- Venituri totale
- 149.887 lei
- Cheltuieli totale
- 100.086 lei
- Profit brut
- 49.801 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.021 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 41.815 lei
- Active circulante
- 344.308 lei
- Stocuri
- 12.000 lei
- Creanțe
- 87.897 lei
- Casa și conturi la bănci
- 244.411 lei
- Datorii
- 7.350 lei
- Capitaluri
- 39.412 lei
- Capital subscris vărsat
- 230 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.418 lei
- Venituri totale
- 76.418 lei
- Cheltuieli totale
- 56.380 lei
- Profit brut
- 20.038 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.840 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.988 lei
- Active circulante
- 19.395 lei
- Stocuri
- 12.000 lei
- Creanțe
- 1.224 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.171 lei
- Datorii
- 66.152 lei
- Capitaluri
- -609 lei
- Capital subscris vărsat
- 230 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 17 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 0149 · Creșterea altor animale (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.