A.B.M. SHINE EXPERT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Popești Leordeni, înmatriculată la 28 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- A.B.M. SHINE EXPERT S.R.L.
- CUI
- 41823926
- Nr. înmatriculare
- J2019004777236
- EUID
- ROONRC.J2019004777236
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 28 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- Drumul Fermei, nr. 97C, et. 1, ap. 9, biroul nr. 1, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Localitate
- Oraș Popești Leordeni, Ilfov
- Cod poștal
- 77160
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.10.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUSTAȚĂ ALEXANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 518 din 544 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, județul Ilfov, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 38.831 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 77%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 975 lei | -12.970 lei | — | 14.708 lei | 3.857 lei | 10.851 lei |
| 2024 | 4.256 lei | 2.137 lei | — | 28.078 lei | 4.257 lei | 23.821 lei |
| 2023 | — | -5.263 lei | — | 23.746 lei | 2.063 lei | 21.683 lei |
| 2022 | 27.783 lei | 18.760 lei | — | 28.261 lei | 1.315 lei | 26.946 lei |
| 2021 | 2.474 lei | -5.373 lei | — | 9.809 lei | 1.623 lei | 8.186 lei |
| 2020 | 12.916 lei | 6.974 lei | — | 15.821 lei | 2.262 lei | 13.559 lei |
| 2019 | 6.921 lei | 6.385 lei | — | 6.793 lei | 208 lei | 6.585 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 975 lei
- Venituri totale
- 975 lei
- Cheltuieli totale
- 13.945 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.970 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.970 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.708 lei
- Stocuri
- 75 lei
- Creanțe
- 916 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.717 lei
- Datorii
- 3.857 lei
- Capitaluri
- 10.851 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.256 lei
- Venituri totale
- 4.357 lei
- Cheltuieli totale
- 1.837 lei
- Profit brut
- 2.520 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.137 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.078 lei
- Stocuri
- 75 lei
- Creanțe
- 4.256 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.747 lei
- Datorii
- 4.257 lei
- Capitaluri
- 23.821 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.263 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.263 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.263 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.746 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 23.746 lei
- Datorii
- 2.063 lei
- Capitaluri
- 21.683 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.783 lei
- Venituri totale
- 27.783 lei
- Cheltuieli totale
- 8.206 lei
- Profit brut
- 19.577 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.760 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.261 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 28.261 lei
- Datorii
- 1.315 lei
- Capitaluri
- 26.946 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.474 lei
- Venituri totale
- 2.474 lei
- Cheltuieli totale
- 7.774 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.300 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.373 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.809 lei
- Stocuri
- 1.720 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.089 lei
- Datorii
- 1.623 lei
- Capitaluri
- 8.186 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.916 lei
- Venituri totale
- 12.916 lei
- Cheltuieli totale
- 5.567 lei
- Profit brut
- 7.349 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.974 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15.821 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.821 lei
- Datorii
- 2.262 lei
- Capitaluri
- 13.559 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.921 lei
- Venituri totale
- 6.921 lei
- Cheltuieli totale
- 328 lei
- Profit brut
- 6.593 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.385 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.793 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.793 lei
- Datorii
- 208 lei
- Capitaluri
- 6.585 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului