A.B. CABINET CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, înmatriculată la 4 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- A.B. CABINET CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 41983862
- Nr. înmatriculare
- J22/3672/2019
- EUID
- ROONRC.J22/3672/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- Morarilor, nr. 7, ap. 3, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași
- Localitate
- Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași
- Cod poștal
- 707317
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BORŞOAEI MARIUS-ALIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 71 din 283 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6831, județul Iași, peste 75% dintre firmele clasei. Locul 12.287 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 246.934 lei | 1.487 lei | 1 | 39.612 lei | 15.850 lei | 32.103 lei |
| 2024 | 249.288 lei | 798 lei | 2 | 31.044 lei | 21.497 lei | 30.617 lei |
| 2023 | 217.693 lei | 12.562 lei | 1 | 41.260 lei | 11.441 lei | 29.819 lei |
| 2022 | 165.408 lei | 15.937 lei | 1 | 24.645 lei | 7.388 lei | 17.257 lei |
| 2021 | 164.019 lei | -34.540 lei | 1 | 35.987 lei | 36.167 lei | 1.320 lei |
| 2020 | 164.009 lei | 41.858 lei | 0 | 53.562 lei | 17.702 lei | 35.860 lei |
| 2019 | 0 lei | -6.198 lei | 0 | 1.002 lei | 7.000 lei | -5.998 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 246.934 lei
- Venituri totale
- 246.933 lei
- Cheltuieli totale
- 243.150 lei
- Profit brut
- 3.783 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.487 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.625 lei
- Active circulante
- 33.987 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 17.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.682 lei
- Datorii
- 15.850 lei
- Capitaluri
- 32.103 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 249.288 lei
- Venituri totale
- 249.288 lei
- Cheltuieli totale
- 246.296 lei
- Profit brut
- 2.992 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 798 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.126 lei
- Active circulante
- 22.918 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.692 lei
- Datorii
- 21.497 lei
- Capitaluri
- 30.617 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 217.693 lei
- Venituri totale
- 217.693 lei
- Cheltuieli totale
- 203.215 lei
- Profit brut
- 14.478 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.562 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.032 lei
- Active circulante
- 34.228 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 5 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.223 lei
- Datorii
- 11.441 lei
- Capitaluri
- 29.819 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 165.408 lei
- Venituri totale
- 165.408 lei
- Cheltuieli totale
- 146.425 lei
- Profit brut
- 18.983 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.937 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.572 lei
- Active circulante
- 14.073 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.073 lei
- Datorii
- 7.388 lei
- Capitaluri
- 17.257 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.019 lei
- Venituri totale
- 176.326 lei
- Cheltuieli totale
- 207.333 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.007 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34.540 lei
- Active imobilizate
- 14.369 lei
- Active circulante
- 21.618 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 12.432 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.186 lei
- Datorii
- 36.167 lei
- Capitaluri
- 1.320 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 164.009 lei
- Venituri totale
- 164.009 lei
- Cheltuieli totale
- 117.607 lei
- Profit brut
- 46.402 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.858 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 52.935 lei
- Active circulante
- 627 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 627 lei
- Datorii
- 17.702 lei
- Capitaluri
- 35.860 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.198 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.198 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.198 lei
- Active imobilizate
- 162 lei
- Active circulante
- 840 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 840 lei
- Datorii
- 7.000 lei
- Capitaluri
- -5.998 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului