Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

6S-IT VISIONS S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Zalău, înmatriculată la 15 iulie 2019.

Identitate

Denumire legală
6S-IT VISIONS S.R.L.
CUI
41395579
Nr. înmatriculare
J31/760/2019
EUID
ROONRC.J31/760/2019
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
15 iulie 2019

Sediu social

Adresă
GHEORGHE DOJA, nr. 86, bl. D86, sc. A, ap. 2, camera 2, Municipiul Zalău, Sălaj
Localitate
Municipiul Zalău, Sălaj
Cod poștal
450151

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 18 sept)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 15.07.2019
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ŢURCAŞ RADU-NICOLAE — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
2,7 mil. lei02019: 95 mii lei2020: 667 mii lei2021: 1,7 mil. lei2022: 1,7 mil. lei2023: 1,8 mil. lei2024: 2,1 mil. lei2025: 2,7 mil. lei2019202020212022202320242025
Rezultat net
511 mii lei02019: 40 mii lei2020: 278 mii lei2021: 497 mii lei2022: 484 mii lei2023: 229 mii lei2024: 370 mii lei2025: 511 mii lei2019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 5 din 106 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, județul Sălaj, peste 96% dintre firmele clasei. Locul 627 din 6.249 în tot județul, și locul 786 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 26%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20252.680.341 lei510.608 lei61.395.796 lei855.762 lei540.034 lei
20242.120.807 lei370.469 lei5792.940 lei193.514 lei599.426 lei
20231.846.856 lei229.130 lei6793.619 lei563.649 lei229.970 lei
20221.738.880 lei484.326 lei7722.363 lei237.842 lei484.521 lei
20211.734.068 lei497.369 lei7794.971 lei110.360 lei684.611 lei
2020667.488 lei277.598 lei2370.243 lei52.768 lei317.475 lei
201994.569 lei39.678 lei178.807 lei38.929 lei39.878 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.680.341 lei
Venituri totale
2.696.280 lei
Cheltuieli totale
2.090.720 lei
Profit brut
605.560 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
510.608 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
14.001 lei
Active circulante
1.381.795 lei
Stocuri
Creanțe
1.227.831 lei
Casa și conturi la bănci
153.964 lei
Datorii
855.762 lei
Capitaluri
540.034 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
6

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
2.120.807 lei
Venituri totale
2.122.820 lei
Cheltuieli totale
1.698.225 lei
Profit brut
424.595 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
370.469 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
21.005 lei
Active circulante
771.935 lei
Stocuri
Creanțe
601.870 lei
Casa și conturi la bănci
170.065 lei
Datorii
193.514 lei
Capitaluri
599.426 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
5

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.846.856 lei
Venituri totale
1.850.422 lei
Cheltuieli totale
1.605.028 lei
Profit brut
245.394 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
229.130 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
18.182 lei
Active circulante
775.437 lei
Stocuri
Creanțe
386.991 lei
Casa și conturi la bănci
388.446 lei
Datorii
563.649 lei
Capitaluri
229.970 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
6

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.738.880 lei
Venituri totale
1.739.128 lei
Cheltuieli totale
1.237.762 lei
Profit brut
501.366 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
484.326 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
21.050 lei
Active circulante
701.313 lei
Stocuri
Creanțe
485.213 lei
Casa și conturi la bănci
216.100 lei
Datorii
237.842 lei
Capitaluri
484.521 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
7

2021 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.734.068 lei
Venituri totale
1.743.967 lei
Cheltuieli totale
1.229.194 lei
Profit brut
514.773 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
497.369 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
45.302 lei
Active circulante
749.669 lei
Stocuri
937 lei
Creanțe
339.445 lei
Casa și conturi la bănci
409.287 lei
Datorii
110.360 lei
Capitaluri
684.611 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
7

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
667.488 lei
Venituri totale
667.933 lei
Cheltuieli totale
384.000 lei
Profit brut
283.933 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
277.598 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
30.221 lei
Active circulante
340.022 lei
Stocuri
Creanțe
46.243 lei
Casa și conturi la bănci
293.779 lei
Datorii
52.768 lei
Capitaluri
317.475 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
94.569 lei
Venituri totale
94.665 lei
Cheltuieli totale
54.041 lei
Profit brut
40.624 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
39.678 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
78.807 lei
Stocuri
Creanțe
901 lei
Casa și conturi la bănci
77.906 lei
Datorii
38.929 lei
Capitaluri
39.878 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului