3D CONTINUUM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Cisnădioara, Oraș Cisnădie, înmatriculată la 21 iunie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- 3D CONTINUUM S.R.L.
- CUI
- 41293730
- Nr. înmatriculare
- J32/1309/2019
- EUID
- ROONRC.J32/1309/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 iunie 2019
Sediu social
- Adresă
- RÂULUI, nr. 180, Loc. Cisnădioara, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Localitate
- Loc. Cisnădioara, Oraș Cisnădie, Sibiu
- Cod poștal
- 555301
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.06.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOBRESCU SANDA NICOLETA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Sibiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.658 lei | — | 1.004 lei | 35.683 lei | -34.578 lei |
| 2024 | 0 lei | -900 lei | — | 1.382 lei | 34.302 lei | -32.920 lei |
| 2023 | 985 lei | -2.307 lei | — | 2.807 lei | 33.402 lei | -32.020 lei |
| 2022 | 470 lei | -1.389 lei | — | 16.447 lei | 32.852 lei | -29.822 lei |
| 2021 | 3.199 lei | -5.822 lei | 2 | 36.787 lei | 32.246 lei | -28.433 lei |
| 2020 | 39.394 lei | -10.983 lei | 2 | 58.963 lei | 26.051 lei | -22.611 lei |
| 2019 | 65 lei | -4.966 lei | — | 331.968 lei | 20.593 lei | -4.766 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.658 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.658 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.658 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.004 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 889 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 35.683 lei
- Capitaluri
- -34.578 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 1.425 lei
- Cheltuieli totale
- 2.346 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 921 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 900 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 1.382 lei
- Stocuri
- 29 lei
- Creanțe
- 889 lei
- Casa și conturi la bănci
- 464 lei
- Datorii
- 34.302 lei
- Capitaluri
- -32.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 985 lei
- Venituri totale
- 12.977 lei
- Cheltuieli totale
- 15.284 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.307 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.307 lei
- Active imobilizate
- 1.424 lei
- Active circulante
- 1.383 lei
- Stocuri
- 30 lei
- Creanțe
- 889 lei
- Casa și conturi la bănci
- 464 lei
- Datorii
- 33.402 lei
- Capitaluri
- -32.020 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 470 lei
- Venituri totale
- 20.027 lei
- Cheltuieli totale
- 21.388 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.361 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.389 lei
- Active imobilizate
- 13.418 lei
- Active circulante
- 3.029 lei
- Stocuri
- 191 lei
- Creanțe
- 937 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.901 lei
- Datorii
- 32.852 lei
- Capitaluri
- -29.822 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.199 lei
- Venituri totale
- 25.748 lei
- Cheltuieli totale
- 31.462 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.714 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.822 lei
- Active imobilizate
- 32.975 lei
- Active circulante
- 3.812 lei
- Stocuri
- 383 lei
- Creanțe
- 935 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.494 lei
- Datorii
- 32.246 lei
- Capitaluri
- -28.433 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.394 lei
- Venituri totale
- 128.550 lei
- Cheltuieli totale
- 139.145 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.595 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.983 lei
- Active imobilizate
- 55.523 lei
- Active circulante
- 3.440 lei
- Stocuri
- 29 lei
- Creanțe
- 1.391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.020 lei
- Datorii
- 26.051 lei
- Capitaluri
- -22.611 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65 lei
- Venituri totale
- 40.574 lei
- Cheltuieli totale
- 45.539 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.965 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.966 lei
- Active imobilizate
- 59.715 lei
- Active circulante
- 272.253 lei
- Stocuri
- 688 lei
- Creanțe
- 232.381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.184 lei
- Datorii
- 20.593 lei
- Capitaluri
- -4.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 2229 · Fabricarea altor produse din material plastic (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7430 · Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului