3D ART DENTAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Curtea de Argeș, înmatriculată la 15 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- 3D ART DENTAL S.R.L.
- CUI
- 39347006
- Nr. înmatriculare
- J2018000982037
- EUID
- ROONRC.J2018000982037
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- POSADA, bl. A6, sc. A, et. 2, ap. 9, camera 1, Municipiul Curtea de Argeș, Argeș
- Localitate
- Municipiul Curtea de Argeș, Argeș
- Cod poștal
- 115300
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRU IRINA MIHAELA — administrator
- TUDOSE BOGDAN FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 58 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3250, județul Argeș, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 2.880 din 20.151 în tot județul, și locul 2.374 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.841.957 lei | 443.321 lei | 6 | 1.569.459 lei | 1.126.523 lei | 443.561 lei |
| 2024 | 1.389.883 lei | 459.569 lei | 5 | 1.663.057 lei | 906.006 lei | 757.051 lei |
| 2023 | 985.967 lei | 373.897 lei | 4 | 1.220.483 lei | 652.992 lei | 569.222 lei |
| 2022 | 1.035.983 lei | 508.117 lei | 4 | 968.566 lei | 460.387 lei | 508.357 lei |
| 2021 | 964.988 lei | 485.046 lei | 4 | 642.710 lei | 63.240 lei | 579.470 lei |
| 2020 | 510.956 lei | 179.114 lei | 2 | 395.298 lei | 185.178 lei | 210.210 lei |
| 2019 | 105.318 lei | 39.318 lei | — | 110.270 lei | 70.752 lei | 39.518 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.841.957 lei
- Venituri totale
- 1.845.999 lei
- Cheltuieli totale
- 1.309.166 lei
- Profit brut
- 536.833 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 443.321 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.107.073 lei
- Active circulante
- 462.386 lei
- Stocuri
- 1.192 lei
- Creanțe
- 91.108 lei
- Casa și conturi la bănci
- 370.086 lei
- Datorii
- 1.126.523 lei
- Capitaluri
- 443.561 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.389.883 lei
- Venituri totale
- 1.389.905 lei
- Cheltuieli totale
- 899.201 lei
- Profit brut
- 490.704 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 459.569 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.199.456 lei
- Active circulante
- 463.601 lei
- Stocuri
- 117 lei
- Creanțe
- 57.460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 406.024 lei
- Datorii
- 906.006 lei
- Capitaluri
- 757.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 985.967 lei
- Venituri totale
- 985.992 lei
- Cheltuieli totale
- 603.715 lei
- Profit brut
- 382.277 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 373.897 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 981.975 lei
- Active circulante
- 238.508 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.768 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200.740 lei
- Datorii
- 652.992 lei
- Capitaluri
- 569.222 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului