360 JOURNEY TOUR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 11 decembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- 360 JOURNEY TOUR S.R.L.
- CUI
- 43439922
- Nr. înmatriculare
- J40/17132/2020
- EUID
- ROONRC.J40/17132/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 decembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- ARIPILOR, nr. 10, bl. 6E, sc. 1, et. 2, ap. 11, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 14343
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 15.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ION SORIN - ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 159 din 731 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, municipiul București, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 67.086 din 132.176 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 283%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 251.651 lei | 5.893 lei | — | 40.533 lei | 52.937 lei | 25.346 lei |
| 2024 | 65.633 lei | 398 lei | — | 44.508 lei | 25.055 lei | 19.453 lei |
| 2023 | 1.640 lei | -3.772 lei | — | 1.662 lei | 7.407 lei | -5.745 lei |
| 2022 | 2.905 lei | -2.067 lei | — | 4.958 lei | 6.931 lei | -1.973 lei |
| 2021 | 3.605 lei | 54 lei | — | 1.453 lei | 1.358 lei | 95 lei |
| 2020 | — | -159 lei | — | 41 lei | 0 lei | 41 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 251.651 lei
- Venituri totale
- 251.958 lei
- Cheltuieli totale
- 244.913 lei
- Profit brut
- 7.045 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.893 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.533 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.047 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.486 lei
- Datorii
- 52.937 lei
- Capitaluri
- 25.346 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.633 lei
- Venituri totale
- 65.684 lei
- Cheltuieli totale
- 65.286 lei
- Profit brut
- 398 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 398 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.508 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.920 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.588 lei
- Datorii
- 25.055 lei
- Capitaluri
- 19.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 25.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.640 lei
- Venituri totale
- 1.640 lei
- Cheltuieli totale
- 5.412 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.772 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.772 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.662 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.637 lei
- Datorii
- 7.407 lei
- Capitaluri
- -5.745 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.2)
- 7912 · Activități ale tur-operatorilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului