3 R PREMIER STAND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 18 decembrie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- 3 R PREMIER STAND S.R.L.
- CUI
- 51048879
- Nr. înmatriculare
- J2024049788008
- EUID
- ROONRC.J2024049788008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 18 decembrie 2024
Sediu social
- Adresă
- POLTAVA, nr. 24, anexa C2, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 60635
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 19 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 18.12.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VÎLCU STANISLAV — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 115 din 599 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8230, municipiul București, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 28.496 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.076.096 lei | 789.773 lei | 1 | 1.518.274 lei | 730.815 lei | 787.459 lei |
| 2024 | — | -2.514 lei | 1 | 219 lei | 2.533 lei | -2.314 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.076.096 lei
- Venituri totale
- 1.077.682 lei
- Cheltuieli totale
- 260.975 lei
- Profit brut
- 816.707 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 789.773 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.518.274 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 718.881 lei
- Casa și conturi la bănci
- 799.393 lei
- Datorii
- 730.815 lei
- Capitaluri
- 787.459 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.514 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.514 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.514 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 219 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 2.533 lei
- Capitaluri
- -2.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului