3 CAI MUSCHETARI SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 9 mai 2017.
Identitate
- Denumire legală
- 3 CAI MUSCHETARI SRL
- CUI
- 37536599
- Nr. înmatriculare
- J12/2340/2017
- EUID
- ROONRC.J12/2340/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 mai 2017
Sediu social
- Adresă
- NĂDĂȘEL, nr. 3, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400267
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 5 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.05.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FULOP SZILARD — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Cluj; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei | — | 13.888 lei | 8.859 lei | 5.029 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 13.888 lei | 8.859 lei | 5.029 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 13.888 lei | 8.859 lei | 5.029 lei |
| 2021 | — | 0 lei | 0 | 13.888 lei | 8.859 lei | 5.029 lei |
| 2020 | 1.971 lei | 1.730 lei | 0 | 13.888 lei | 8.859 lei | 5.029 lei |
| 2019 | 7.411 lei | 5.967 lei | 0 | 12.239 lei | 8.940 lei | 3.299 lei |
| 2018 | 5.388 lei | -4.912 lei | — | 5.979 lei | 8.647 lei | -2.668 lei |
| 2017 | 3.499 lei | 2.044 lei | — | 2.349 lei | 105 lei | 2.244 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.888 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.799 lei
- Datorii
- 8.859 lei
- Capitaluri
- 5.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.888 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.799 lei
- Datorii
- 8.859 lei
- Capitaluri
- 5.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.888 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.799 lei
- Datorii
- 8.859 lei
- Capitaluri
- 5.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.888 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.799 lei
- Datorii
- 8.859 lei
- Capitaluri
- 5.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.971 lei
- Venituri totale
- 1.971 lei
- Cheltuieli totale
- 182 lei
- Profit brut
- 1.789 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.730 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.888 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 89 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.799 lei
- Datorii
- 8.859 lei
- Capitaluri
- 5.029 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.411 lei
- Venituri totale
- 7.411 lei
- Cheltuieli totale
- 1.222 lei
- Profit brut
- 6.189 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.967 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.239 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.239 lei
- Datorii
- 8.940 lei
- Capitaluri
- 3.299 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.388 lei
- Venituri totale
- 5.388 lei
- Cheltuieli totale
- 10.138 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.750 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.912 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.979 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.979 lei
- Datorii
- 8.647 lei
- Capitaluri
- -2.668 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.499 lei
- Venituri totale
- 3.499 lei
- Cheltuieli totale
- 1.350 lei
- Profit brut
- 2.149 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.044 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.349 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.349 lei
- Datorii
- 105 lei
- Capitaluri
- 2.244 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.2)
- 9319 · Alte activități sportive (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului