12 AM TEAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 27 decembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- 12 AM TEAM S.R.L.
- CUI
- 47376657
- Nr. înmatriculare
- J2022025105407
- EUID
- ROONRC.J2022025105407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 decembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- MIRCEA VODĂ, nr. 44, bl. M17, ap. 3, CAM. 9, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 30669
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 18 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 23.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IVĂNCIOIU IOAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.063 din 1.678 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8299, municipiul București, peste 37% dintre firmele clasei. Locul 79.847 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 24%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170.180 lei | 6.473 lei | 1 | 98.623 lei | 17.935 lei | 81.443 lei |
| 2024 | 222.920 lei | 81.339 lei | 1 | 155.192 lei | 46.889 lei | 108.303 lei |
| 2023 | 108.588 lei | 26.764 lei | 1 | 47.923 lei | 20.959 lei | 26.964 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 170.180 lei
- Venituri totale
- 170.445 lei
- Cheltuieli totale
- 162.267 lei
- Profit brut
- 8.178 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.473 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 71.223 lei
- Active circulante
- 27.400 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.924 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.476 lei
- Datorii
- 17.935 lei
- Capitaluri
- 81.443 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 222.920 lei
- Venituri totale
- 222.920 lei
- Cheltuieli totale
- 140.199 lei
- Profit brut
- 82.721 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 104.353 lei
- Active circulante
- 50.839 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.769 lei
- Datorii
- 46.889 lei
- Capitaluri
- 108.303 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.588 lei
- Venituri totale
- 108.588 lei
- Cheltuieli totale
- 80.760 lei
- Profit brut
- 27.828 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.764 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 47.923 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.050 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.873 lei
- Datorii
- 20.959 lei
- Capitaluri
- 26.964 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4681 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.3)
- 6110 · Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN Rev.3)
- 6190 · Alte activități de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 8240 · Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului