11TH LUCKY STORY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 5, înmatriculată la 20 ianuarie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- 11TH LUCKY STORY SRL
- CUI
- 35451305
- Nr. înmatriculare
- J40/644/2016
- EUID
- ROONRC.J40/644/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 ianuarie 2016
Sediu social
- Adresă
- PUCHENI, nr. 139-149, bl. 2, et. 1, ap. 16, BIROUL 1, București Sectorul 5, București
- Localitate
- București Sectorul 5, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 4 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.01.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COMĂRNICEANU ALINA-NICOLETA — administrator
- COMĂRNICEANU IULIAN - CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2.224 din 4.307 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, municipiul București, peste 48% dintre firmele clasei. Locul 86.953 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 34%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 131.003 lei | 21.660 lei | — | 59.061 lei | 38.637 lei | 21.900 lei |
| 2024 | 198.775 lei | 37.884 lei | — | 46.057 lei | 5.482 lei | 41.453 lei |
| 2023 | 306.147 lei | 16.383 lei | 1 | 55.240 lei | 32.714 lei | 23.359 lei |
| 2022 | 467.691 lei | 63.064 lei | 2 | 124.931 lei | 61.627 lei | 63.304 lei |
| 2021 | 750.700 lei | 183.712 lei | 2 | 203.327 lei | 18.863 lei | 183.952 lei |
| 2020 | 568.235 lei | 189.725 lei | 2 | 218.169 lei | 28.204 lei | 189.965 lei |
| 2019 | 148.685 lei | 32.096 lei | — | 117.450 lei | 2.814 lei | 114.636 lei |
| 2018 | 56.507 lei | 2.193 lei | 1 | 84.904 lei | 2.363 lei | 82.541 lei |
| 2017 | 133.856 lei | 80.108 lei | 1 | 83.347 lei | 2.999 lei | 80.348 lei |
| 2016 | 96.780 lei | 44.680 lei | 1 | 46.987 lei | 2.160 lei | 44.880 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 131.003 lei
- Venituri totale
- 130.481 lei
- Cheltuieli totale
- 103.311 lei
- Profit brut
- 27.170 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 21.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.419 lei
- Active circulante
- 53.642 lei
- Stocuri
- 10.480 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 43.162 lei
- Datorii
- 38.637 lei
- Capitaluri
- 21.900 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 198.775 lei
- Venituri totale
- 198.258 lei
- Cheltuieli totale
- 151.980 lei
- Profit brut
- 46.278 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.884 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 63 lei
- Active circulante
- 45.994 lei
- Stocuri
- 8.168 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 37.826 lei
- Datorii
- 5.482 lei
- Capitaluri
- 41.453 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 306.147 lei
- Venituri totale
- 303.413 lei
- Cheltuieli totale
- 282.076 lei
- Profit brut
- 21.337 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 16.383 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 55.240 lei
- Stocuri
- 22.511 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 32.729 lei
- Datorii
- 32.714 lei
- Capitaluri
- 23.359 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 467.691 lei
- Venituri totale
- 466.977 lei
- Cheltuieli totale
- 399.330 lei
- Profit brut
- 67.647 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.064 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 500 lei
- Active circulante
- 124.431 lei
- Stocuri
- 71.409 lei
- Creanțe
- 38.428 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.594 lei
- Datorii
- 61.627 lei
- Capitaluri
- 63.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 750.700 lei
- Venituri totale
- 752.870 lei
- Cheltuieli totale
- 562.577 lei
- Profit brut
- 190.293 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 183.712 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.533 lei
- Active circulante
- 200.794 lei
- Stocuri
- 77.842 lei
- Creanțe
- 2.590 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.362 lei
- Datorii
- 18.863 lei
- Capitaluri
- 183.952 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 568.235 lei
- Venituri totale
- 573.767 lei
- Cheltuieli totale
- 372.732 lei
- Profit brut
- 201.035 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 189.725 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.566 lei
- Active circulante
- 215.603 lei
- Stocuri
- 57.637 lei
- Creanțe
- 9.011 lei
- Casa și conturi la bănci
- 148.955 lei
- Datorii
- 28.204 lei
- Capitaluri
- 189.965 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.685 lei
- Venituri totale
- 148.701 lei
- Cheltuieli totale
- 112.145 lei
- Profit brut
- 36.556 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.096 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.317 lei
- Active circulante
- 110.133 lei
- Stocuri
- 8.021 lei
- Creanțe
- 6.567 lei
- Casa și conturi la bănci
- 95.545 lei
- Datorii
- 2.814 lei
- Capitaluri
- 114.636 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.507 lei
- Venituri totale
- 56.509 lei
- Cheltuieli totale
- 52.620 lei
- Profit brut
- 3.889 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.193 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.964 lei
- Active circulante
- 78.940 lei
- Stocuri
- 11.911 lei
- Creanțe
- 2.679 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.350 lei
- Datorii
- 2.363 lei
- Capitaluri
- 82.541 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 133.856 lei
- Venituri totale
- 133.856 lei
- Cheltuieli totale
- 49.733 lei
- Profit brut
- 84.123 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.709 lei
- Active circulante
- 73.638 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.076 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.562 lei
- Datorii
- 2.999 lei
- Capitaluri
- 80.348 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.780 lei
- Venituri totale
- 96.780 lei
- Cheltuieli totale
- 49.196 lei
- Profit brut
- 47.584 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.680 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.542 lei
- Active circulante
- 44.445 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 329 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.116 lei
- Datorii
- 2.160 lei
- Capitaluri
- 44.880 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 3 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2021–2023) · valoare însumată de cel mult 15 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Centrul Cultural și de Agrement Chira Chiralina Brăilao atribuire · cel mult 10 mii lei
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA”2 atribuiri · cel mult 5 mii lei
Ultimele 3 atribuiri
- Cumpărare directă
Panou decorat cu plante naturale stabilizate
9.800 lei · Centrul Cultural și de Agrement Chira Chiralina Brăila · CPV 79931000-9 Servicii de decoratiuni interioare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Panou decorativ cu mesaje permanente
2.941 lei · INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” · CPV 79931000-9 Servicii de decoratiuni interioare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Panouri decorative
2.285 lei · INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” · CPV 79931000-9 Servicii de decoratiuni interioare (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 8 noiembrie 2021 și 12 aprilie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6831 · Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9609 · Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului