TURSIB SA
societate pe acțiuni, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 7 septembrie 1998.
Identitate
- Denumire legală
- TURSIB SA
- CUI
- 789401
- Nr. înmatriculare
- J1998001024323
- EUID
- ROONRC.J1998001024323
- Formă juridică
- societate pe acțiuni
- Data înmatriculării
- 7 septembrie 1998
Sediu social
- Adresă
- MÜNCHEN, nr. 1, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
- Cod poștal
- 550018
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.01.2012
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GAGEA ALEXANDRU MIHAI — administrator
- MAIER-BONDREA VASILE — administrator
- ŢEPEŞ IRINA — administrator
- COCEI RĂZVAN-ALEXANDRU — reprezentant al persoanei juridice
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 15 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4931, județul Sibiu, peste 100% dintre firmele clasei. Locul 147 din 15.771 în tot județul, și locul 33 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 30%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.821.297 lei | 2.095.401 lei | 390 | 135.857.220 lei | 21.367.566 lei | 111.036.812 lei |
| 2024 | 76.661.876 lei | 869.872 lei | 363 | 144.777.380 lei | 32.275.748 lei | 109.376.347 lei |
| 2023 | 48.898.511 lei | 11.268 lei | 378 | 143.610.801 lei | 34.329.145 lei | 106.931.157 lei |
| 2022 | 38.922.855 lei | 1.536.287 lei | 349 | 151.042.852 lei | 41.606.486 lei | 107.688.033 lei |
| 2021 | 36.804.604 lei | 1.378.064 lei | 337 | 98.242.220 lei | 42.051.557 lei | 54.421.181 lei |
| 2020 | 34.995.278 lei | 1.649.261 lei | 325 | 116.165.917 lei | 61.075.359 lei | 53.867.748 lei |
| 2019 | 39.847.498 lei | 4.251.306 lei | 306 | 112.853.277 lei | 57.586.399 lei | 54.372.967 lei |
| 2018 | 38.610.853 lei | 2.291.737 lei | 286 | 120.737.230 lei | 64.076.477 lei | 52.151.146 lei |
| 2017 | 38.299.292 lei | 404.553 lei | 281 | 73.058.441 lei | 15.708.660 lei | 51.459.409 lei |
| 2016 | 31.264.910 lei | 2.971.047 lei | 283 | 71.864.156 lei | 20.090.351 lei | 51.054.855 lei |
| 2015 | 28.580.764 lei | 1.706.940 lei | 295 | 60.596.721 lei | 12.170.302 lei | 48.083.809 lei |
| 2014 | 24.696.112 lei | 2.101.996 lei | 290 | 53.062.342 lei | 6.180.089 lei | 46.793.869 lei |
| 2013 | 21.087.403 lei | 1.283.895 lei | 285 | 53.192.415 lei | 8.462.026 lei | 44.691.873 lei |
| 2012 | 20.837.030 lei | 828.398 lei | 292 | 53.618.123 lei | 10.521.611 lei | 43.101.178 lei |
| 2011 | 20.063.560 lei | 1.606.694 lei | 307 | 60.774.875 lei | 12.669.528 lei | 48.079.030 lei |
| 2010 | 22.639.492 lei | 2.042.553 lei | 319 | 71.383.983 lei | 16.961.148 lei | 54.556.612 lei |
| 2009 | 24.064.029 lei | 2.070.477 lei | 360 | 135.965.625 lei | 19.435.257 lei | 116.718.182 lei |
| 2008 | 18.196.647 lei | 204.433 lei | 378 | 137.666.509 lei | 22.705.503 lei | 115.107.004 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 53.821.297 lei
- Venituri totale
- 87.569.610 lei
- Cheltuieli totale
- 85.046.953 lei
- Profit brut
- 2.522.657 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.095.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 116.253.150 lei
- Active circulante
- 19.604.070 lei
- Stocuri
- 1.161.332 lei
- Creanțe
- 11.482.294 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.960.444 lei
- Datorii
- 21.367.566 lei
- Capitaluri
- 111.036.812 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 390
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 76.661.876 lei
- Venituri totale
- 78.374.718 lei
- Cheltuieli totale
- 77.139.301 lei
- Profit brut
- 1.235.417 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 869.872 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 85.709.017 lei
- Active circulante
- 59.068.363 lei
- Stocuri
- 1.387.690 lei
- Creanțe
- 9.986.864 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.693.809 lei
- Datorii
- 32.275.748 lei
- Capitaluri
- 109.376.347 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 363
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 48.898.511 lei
- Venituri totale
- 127.994.814 lei
- Cheltuieli totale
- 119.562.583 lei
- Profit brut
- 8.432.231 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.268 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 86.531.676 lei
- Active circulante
- 57.079.125 lei
- Stocuri
- 1.643.126 lei
- Creanțe
- 27.977.036 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.458.963 lei
- Datorii
- 34.329.145 lei
- Capitaluri
- 106.931.157 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 378
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 38.922.855 lei
- Venituri totale
- 68.310.320 lei
- Cheltuieli totale
- 66.449.373 lei
- Profit brut
- 1.860.947 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.536.287 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 138.513.248 lei
- Active circulante
- 12.529.604 lei
- Stocuri
- 1.652.854 lei
- Creanțe
- 9.442.890 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.433.860 lei
- Datorii
- 41.606.486 lei
- Capitaluri
- 107.688.033 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 349
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 36.804.604 lei
- Venituri totale
- 54.564.259 lei
- Cheltuieli totale
- 52.920.496 lei
- Profit brut
- 1.643.763 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.378.064 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 86.925.142 lei
- Active circulante
- 11.317.078 lei
- Stocuri
- 1.094.158 lei
- Creanțe
- 6.394.417 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.828.503 lei
- Datorii
- 42.051.557 lei
- Capitaluri
- 54.421.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 337
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 34.995.278 lei
- Venituri totale
- 52.311.372 lei
- Cheltuieli totale
- 50.375.443 lei
- Profit brut
- 1.935.929 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.649.261 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 93.179.362 lei
- Active circulante
- 22.986.555 lei
- Stocuri
- 881.114 lei
- Creanțe
- 7.166.257 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.939.184 lei
- Datorii
- 61.075.359 lei
- Capitaluri
- 53.867.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 325
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 39.847.498 lei
- Venituri totale
- 51.310.093 lei
- Cheltuieli totale
- 46.871.463 lei
- Profit brut
- 4.438.630 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.251.306 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 100.822.250 lei
- Active circulante
- 12.031.027 lei
- Stocuri
- 841.014 lei
- Creanțe
- 4.793.036 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.396.977 lei
- Datorii
- 57.586.399 lei
- Capitaluri
- 54.372.967 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 306
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 38.610.853 lei
- Venituri totale
- 39.255.851 lei
- Cheltuieli totale
- 36.422.211 lei
- Profit brut
- 2.833.640 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.291.737 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 108.418.851 lei
- Active circulante
- 12.318.379 lei
- Stocuri
- 826.957 lei
- Creanțe
- 8.998.729 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.492.693 lei
- Datorii
- 64.076.477 lei
- Capitaluri
- 52.151.146 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 286
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 38.299.292 lei
- Venituri totale
- 38.795.493 lei
- Cheltuieli totale
- 36.979.330 lei
- Profit brut
- 1.816.163 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 404.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 57.976.816 lei
- Active circulante
- 15.081.625 lei
- Stocuri
- 992.448 lei
- Creanțe
- 2.436.844 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.652.333 lei
- Datorii
- 15.708.660 lei
- Capitaluri
- 51.459.409 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 281
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 31.264.910 lei
- Venituri totale
- 31.846.180 lei
- Cheltuieli totale
- 28.208.718 lei
- Profit brut
- 3.637.462 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.971.047 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 59.241.741 lei
- Active circulante
- 12.622.415 lei
- Stocuri
- 888.170 lei
- Creanțe
- 2.521.860 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.212.385 lei
- Datorii
- 20.090.351 lei
- Capitaluri
- 51.054.855 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 283
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 28.580.764 lei
- Venituri totale
- 31.310.920 lei
- Cheltuieli totale
- 29.185.358 lei
- Profit brut
- 2.125.562 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.706.940 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 46.117.648 lei
- Active circulante
- 14.479.073 lei
- Stocuri
- 682.324 lei
- Creanțe
- 3.122.716 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.674.033 lei
- Datorii
- 12.170.302 lei
- Capitaluri
- 48.083.809 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 295
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.696.112 lei
- Venituri totale
- 25.069.886 lei
- Cheltuieli totale
- 22.530.065 lei
- Profit brut
- 2.539.821 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.101.996 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 42.025.103 lei
- Active circulante
- 11.037.239 lei
- Stocuri
- 698.529 lei
- Creanțe
- 4.215.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.123.149 lei
- Datorii
- 6.180.089 lei
- Capitaluri
- 46.793.869 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 290
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 21.087.403 lei
- Venituri totale
- 21.815.280 lei
- Cheltuieli totale
- 20.257.128 lei
- Profit brut
- 1.558.152 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.283.895 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.482.386 lei
- Active circulante
- 9.710.029 lei
- Stocuri
- 821.492 lei
- Creanțe
- 3.297.107 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.591.430 lei
- Datorii
- 8.462.026 lei
- Capitaluri
- 44.691.873 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 285
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 20.837.030 lei
- Venituri totale
- 21.486.659 lei
- Cheltuieli totale
- 20.425.594 lei
- Profit brut
- 1.061.065 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 828.398 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 44.964.585 lei
- Active circulante
- 8.653.538 lei
- Stocuri
- 787.614 lei
- Creanțe
- 4.786.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.079.368 lei
- Datorii
- 10.521.611 lei
- Capitaluri
- 43.101.178 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 292
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 20.063.560 lei
- Venituri totale
- 25.058.253 lei
- Cheltuieli totale
- 22.449.953 lei
- Profit brut
- 2.608.300 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.606.694 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 52.804.565 lei
- Active circulante
- 7.970.310 lei
- Stocuri
- 855.610 lei
- Creanțe
- 5.785.419 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.329.281 lei
- Datorii
- 12.669.528 lei
- Capitaluri
- 48.079.030 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 307
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.639.492 lei
- Venituri totale
- 23.754.452 lei
- Cheltuieli totale
- 21.276.365 lei
- Profit brut
- 2.478.087 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 2.042.553 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 62.379.667 lei
- Active circulante
- 9.004.316 lei
- Stocuri
- 1.283.452 lei
- Creanțe
- 7.636.642 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84.222 lei
- Datorii
- 16.961.148 lei
- Capitaluri
- 54.556.612 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 319
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 24.064.029 lei
- Venituri totale
- 24.318.063 lei
- Cheltuieli totale
- 22.247.586 lei
- Profit brut
- 2.070.477 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 2.070.477 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 128.510.959 lei
- Active circulante
- 7.454.666 lei
- Stocuri
- 1.141.105 lei
- Creanțe
- 6.193.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 120.391 lei
- Datorii
- 19.435.257 lei
- Capitaluri
- 116.718.182 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 360
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 18.196.647 lei
- Venituri totale
- 18.443.437 lei
- Cheltuieli totale
- 18.239.004 lei
- Profit brut
- 204.433 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 204.433 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 130.631.254 lei
- Active circulante
- 7.035.255 lei
- Stocuri
- 1.162.312 lei
- Creanțe
- 5.383.687 lei
- Casa și conturi la bănci
- 489.256 lei
- Datorii
- 22.705.503 lei
- Capitaluri
- 115.107.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 2.541.370 lei
- Număr mediu de salariați
- 378
Contracte publice
- 3 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante · valoare însumată de cel mult 588 lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- UNITATEA MILITARA 01557 SIBIU2 atribuiri · cel mult 412 lei
- COMUNA ORLATo atribuire · cel mult 176 lei
Ultimele 3 atribuiri
- T4 2019Cumpărare directă nr. DA24733729
ITP autovehicul cu masa totala maxima aut. peste 3,5 t
176,47 lei · COMUNA ORLAT · CPV 71631200-2 · Cumparare directa
- T3 2019Cumpărare directă nr. DA23757859
Servicii de inspectie tehnica periodica
352,94 lei · UNITATEA MILITARA 01557 SIBIU · CPV 71631200-2 · Cumparare directa
- T1 2019Cumpărare directă nr. DA22400981
ITP autoturism
58,82 lei · UNITATEA MILITARA 01557 SIBIU · CPV 71631200-2 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Ce cumpără
Firma este ea însăși autoritate contractantă: 122 de contracte atribuite și 17.156 de cumpărături directe prin SEAP/SICAP, între 12 decembrie 2018 – 3 iulie 2026, în valoare de cel mult 675,9 mil. lei lei.
Ce a cumpărat
| Cod CPV | Clasă | Atribuiri | Valoare (cel mult) |
|---|---|---|---|
| 45223300-9 | Lucrari de constructii de parcari (Rev.2) | 10 | 342,9 mil. lei |
| 09134200-9 | Motorina (Rev.2) | 13 | 224,1 mil. lei |
| 66514110-0 | Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2) | 45 | 37,6 mil. lei |
| 09123000-7 | Gaze naturale (Rev.2) | 5 | 7,6 mil. lei |
| 09310000-5 | Electricitate (Rev.2) | 4 | 4,5 mil. lei |
| 34352200-1 | Pneuri pentru autobuze (Rev.2) | 10 | 3,4 mil. lei |
| 90910000-9 | Servicii de curatenie (Rev.2) | 10 | 2,4 mil. lei |
| 79713000-5 | Servicii de paza (Rev.2) | 5 | 1,3 mil. lei |
Sunt afișate primele 8 clase după valoare.
Cei mai mari 10 furnizori
- ROMPETROL DOWNSTREAMCUI 12751583 · 5 atribuiri · ultima la 6 iunie 2025135,8 mil. lei
- ING PROIECT MANAGEMENT S.R.L.CUI 31101986 · 2 atribuiri · ultima la 9 ianuarie 202468,6 mil. lei
- MOB VAD S.R.L.CUI 14656235 · 2 atribuiri · ultima la 9 ianuarie 202468,6 mil. lei
- M.T.D. SIMPLU CONSTRUCTCUI 16669789 · 2 atribuiri · ultima la 9 ianuarie 202468,6 mil. lei
- PRO HART GROUPCUI 22170774 · 2 atribuiri · ultima la 9 ianuarie 202468,6 mil. lei
- TOTAL NSA AG CONSTRUCTCUI 36594214 · 2 atribuiri · ultima la 9 ianuarie 202468,6 mil. lei
- OSCAR DOWNSTREAMCUI 13991630 · 8 atribuiri · ultima la 16 decembrie 202161,2 mil. lei
- OMV PETROM MARKETINGCUI 11201891 · 3 atribuiri · ultima la 3 decembrie 201948,4 mil. lei
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A.CUI 14360018 · 20 de atribuiri · ultima la 12 decembrie 202434,8 mil. lei
- E.ON ENERGIE ROMANIACUI 22043010 · 5 atribuiri · ultima la 9 decembrie 20255,4 mil. lei
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Activități autorizate (CAEN)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4931 · Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1998
- Înmatriculare la registrul comerțului
1993
- Înregistrare în scopuri de TVA